loading...

ناز گل هدیه

بهترین هدیه تولد برای دختر

نازنین بازدید : 32 جمعه 21 آذر 1399 نظرات (0)

 

صبحانه مهمترین وعده غذا در طول روز است، اما متاسفانه بدلیل کمبود وقت و استرس های زندگی امروز، آنطور که شایسته است مورد توجه قرار نمی گیرد. خوردن یک صبحانه خوب و لذت بخش می‌تواند به آغاز یک روز پرنشاط و مفرح کمک شایانی نماید. توصیه ما به شما این است که حتی اگر در روز های عادی فرصت کافی ندارید،حداقل در ایام تعطیل با خوردن یک صبحانه مجلل لذت آن را تجربه کنید. بهترین نکته در مورد صبحانه این است که طبق تحقیق متخصصان تغذیه، هر قدر صبحانه کامل تر میل شود اشتهای کاذب در طول روز کاهش می یابد و این امر می تواند به کاهش وزن افراد کمک کند تا جایی که یکی از ارکان هر رژیم لاغری، صبحانه کامل است. پس صبحانه را مفصل میل کنید!

واضح است که چیدمان میز صبحانه، در هر چه دلچسب تر و دل نشین تر کردن این تجربه نقش بسزایی دارد. آماده‌کردن صبحانه یا میان‌ وعده بین صبحانه و نهار (brunch) خواه رسمی و خواه غیررسمی، برای جذابیت بیشتر نیازمند رعایت اصولی است که ما آن ‌ها را برای شما بر می شماریم:

مکان صبحانه
محل سرو صبحانه می تواند همان میز ناهار خوری باشد، اما چون در هنگام صرف صبحانه معمولا فقط اعضای خانواده حضور دارند استفاده از یک میز کوچکتر فضایی صمیمی و رمانتیک تر بوجود خواهد آورد. سعی کنید میز خود را در محلی قرار دهید که نور طبیعی داشته باشد تا نور صبحگاهی انرژی مضاعفی به شما بدهد. استفاده از گل یا گیاهان در سر میز یا اطراف آن به شدت توصیه می شود.

راهنمای چیدمان میز صبحانه,تکنیک های چیدمان میز صبحانه شیک

میز خود را محلی قرار دهید که نور طبیعی داشته باشد تا نور صبحگاهی انرژی مضاعفی به شما بدهد


آیا رومیزی لازم است؟
استفاده از رومیزی اجباری نیست هرچند که رومیزی با رنگ های شاد و نقش متناسب با دکور محیط به کیفیت صبحانه می افزاید ولی اگر سطح روی میز شما زیبا و نفیس است استفاده از زیر بشقابی و رانر به جای رومیزی به شما این امکان را می دهد که زیبایی میزتان را به نمایش بگذارید.

 

فوت کوزه‌گری چیدمان میز صبحانه,چیدمان میز صبحانه

اگر روی میز شما زیبا است با استفاده از زیر بشقابی و رانر می توانید میز خود را زیباتر کنید


چینش ابتدایی میز صبحانه
وسایل خوردن صبحانه ( بشقاب ها، قاشق چایخوری، کارد و چنگال) را بر اساس میزان استفاده و کاربرد آن ها بچینید. یک قانون ساده را هرگز فراموش نکنید؛ «وسایل غیرکاربردی را از سر میز بردارید».

 

راهنمای چینش میز صبحانه, اصول و نحوه چیدمان میز صبحانه

وسایل خوردن صبحانه را بر اساس میزان استفاده و کاربرد آن ها بچینید


چیدن میز صبحانه را از چپ به راست شروع کنید!
بشقاب مخصوص نان و کره را به همراه یک کارد صبحانه (برای مالیدن کره) روی میز بچینید؛ سرو نان تست شده کَره‌ای یا مافین در این چیدمان عالی است.

 

تکنیک های چیدمان میز صبحانه مجلل,مهارت های چیدمان میز صبحانه

بشقاب مخصوص نان و کره را به همراه یک کارد صبحانه روی میز بچینید


دستمال سفره
دستمال سفره که بسیار مهم است باید پارچه‌ای باشد و در سمت چنگال قرار می‌گیرد، برای زیباتر شدن جلوه میز می‌توان از دستمال سفره متناسب با رنگ ظروف چینی استفاده کرد و آن را به شیوه‌ای هنرمندانه تا زد. می‌توانید دستمال‌های سفره را داخل حلقه مخصوص آن قرار دهید.

منبع:

https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/layout1-breakfast1-table1.html

نازنین بازدید : 38 سه شنبه 18 آذر 1399 نظرات (0)

قرار دادن کادو در داخل بادکنک سالهاست که در مراسم و چگونه کادو تولد را در بادکنک بگذاریم جشن ها برای تزئین استفاده می شود و ایده ای بسیار زیبا و شگفت انگیز است که مورد توجه همه قرار می گیرد و برای هدیه دادن آن را در بادکنک های رنگی قرار می دهند.

قرار دادن کادو داخل بادکنک

اما برخی از ما این را می بینیم و تعجب می کنیم که چگونه ساخته شده و چگونه هدیه را بدون ترکیدن در داخل بالون قرار داده اند.

 

هدیه را در بادکنک قرار دهید

 

ما در وب سایت حرف تازه به شما روش ساده و آسان قرار دادن هدیه در بادکنک را آموزش می دهیم تا بتوانید این هدیه را برای عزیزان خود تزئین کرده و آنها را غافلگیر کنید.

 

گاهی اوقات ما عشق و علاقه شدید خود را نسبت به این کشور نشان می دهیم و مهم نیست که هدیه ما ارزش مالی زیادی دارد ، زیرا یک هدیه کوچک با کمی تزئین می تواند زیباترین هدیه برای عزیزانمان باشد.

 

هدیه را داخل بالون کارمندان قرار دهید

برای قرار دادن هدیه در بادکنک و تزئین بادکنک دو روش وجود دارد ، روش اول استفاده از دستگاهی است که هر عروسک ، لباس یا گل را درون بادکنک قرار می دهد ، اما خرید این دستگاه گران است.

 

این دستگاه پرسنل نامیده می شود و برای قرار دادن اشیا در داخل بالون استفاده می شود. عملکرد این دستگاه بدین صورت است که ابتدا بالون درون محفظه ای قرار می گیرد. سپس با مکش و تخلیه هوای اطراف بالون داخل محفظه خارج از دستگاه ، بادکنک به دلیل مکش خارجی شروع به باد می کند.

 

هدیه را در بادکنک قرار دهید

 

یاد بگیرید چگونه یک هدیه را در یک بادکنک قرار دهید

از بادکنکهایی استفاده کنید که استحکام و بزرگتر و کشدارتر هستند.

 

از استفاده از اشیای تیز خودداری کنید.

 

برای انجام این کار ، دستان شما باید کاملا خشک باشد و ناخن های شما نباید طولانی باشد ، زیرا این باعث آسیب دیدن بادکنک می شود.

 

خوب نیست که هدیه را به تنهایی در بادکنک قرار دهید ، بنابراین قبل از قرار دادن آن ، مقداری کف یا کاغذ رنگی در پایین بالون قرار دهید و سپس کادو را با دقت در آن قرار دهید.

 

هدیه را در بادکنک قرار دهید

 

چگونه یک هدیه را در یک بادکنک قرار دهیم

برای قرار دادن عروسک و چیزهای دیگر از دوست خود کمک بگیرید و به او بگویید هر دو دست خود را روی بادکنک باد کرده قرار دهد تا دستش به پایین بادکنک بچسبد.

 حالا از دوست خود بخواهید که سوراخ و داخل بالون را تا انتها بکشد تا برای قرار دادن عروسک آماده شود.

 پایین عروسک را در بادکنک قرار دهید. می توانید داخل بالون را نیز رنگ آمیزی کنید.

 بعد از قرار دادن عروسک و سایر اشیا in در بالون ، به دوست خود بگویید که به آرامی دست خود را بکشد.

 برای برداشتن دست دوست خود از بادکنک باید بادکنک را با دو دست و جایی که دست دوستتان است بردارید و آن را بیرون بکشید تا دست او به راحتی بیرون بیاید.

 سپس ، پس از بیرون آمدن دستان ، بادکنک را به آرامی رها کرده و آن را باد کنید.

نازنین بازدید : 44 سه شنبه 18 آذر 1399 نظرات (0)

 

صرفه جویی در سفر , سفرهای کم هزینه

 

پیشنهادات عاقلانه ای که می توان برای یک سفر تابستانی خاطره انگیز ارائه داد .

 

تعطیلات با صرفه، صرفا به امورات مالی سفر نمی پردازد بلکه با صرفه بودن را در تمام مراحل سفر، برمی شمارد و پیشنهادهایی می دهد که منطقی و عقلایی هستند و باعث می شوند که از نظر احساسی، سفر خوبی را در تعطیلات تابستان و هر تعطیلات دیگری تجربه کنید .

 

خلاقیت: تابستان است و فصل سفر. خیلی ها وقتی به سفر در این روزها فکر می کنند، دچار احساسی دوگانه می شوند. از یک طرف، می دانند که اگر قصدشان به سفر باشد پس باید منتظر ایامی خوش باشند و از طرف دیگر، وقتی یاد مخارج احتمالی سفر می افتند، تصمیم برای سفر رو به کمرنگی می گذارد.

 

باید به آنهایی که در مسیر کامیابی مالی هستند حق داد که با هر بار سفر، نگران خرج و مخارج آن شوند. به هر حال چه بسیار سفرها که حمله ای شبیخون وار به پس اندازهای ما زده است و آخر سفر، احساس افسوسی به جا گذاشته است که فراموش کردن آن خیلی سخت است. اما اگر مثل بقیه امور زندگی، با برنامه ریزی حرکت کنید، همه مراحل سفر و حتی امور مالی آن می تواند خوشایند و خاطره انگیز باشد.

 

در بخش ارتباط این شماره به این موضوع توجه کرده ایم و می خواهیم مفهوم تعطیلات باصرفه را پیگیری کنیم اما تعطیلات با صرفه، صرفا به امورات مالی سفر نمی پردازد بلکه با صرفه بودن را در تمام مراحل سفر، برمی شمارد و پیشنهادهایی می دهد که منطقی و عقلایی هستند و باعث می شوند که از نظر احساسی، سفر خوبی را در تعطیلات تابستان و هر تعطیلات دیگری تجربه کنید. اگر برای رفتن به سفر در این گرمای تابستان جدی هستید پیشنهاد می کنیم خواندن این پرونده ویژه تعطیلات تابستانی را از دست ندهید.

 

انتظارات خود را کاهش دهید

 

سفرها خاطره ساز هستند اما این خاطره ها لزوما شباهتی به آنچه در تبلیغات مجلات دیده می شود، ندارند. گاهی یک هتل دار با چهره ای کمی ترسناک می تواند به خاطره انگیزترین بخش سفر تبدیل شود. اگر انتظارات خود از سفر را پایین بیاورید، آن گاه موارد بسیاری را برای لذت بردن خواهید یافت؛ مواردی که به شیرین ترین بخش سفر تبدیل خواهند شد.

 

تدابیری را بیاندیشید

 

همواره در حین سفر مشکلاتی پیش خواهند آمد که اگر پیش تر در مورد آنها فکر کرده باشید، حل کردن آنها بسیار ساده تر خواهد بود. برای مثال خانواده هایی که کودک دارند می دانند که بچه ها در طول سفر بهانه گیری خواهند کرد. شاید در ماشین حوصله آنها سر برود و شروع به گریه کردن کنند و یا اینکه در اتاق کوچک هتل آسایش شما را سلب کنند.

 

گاهی اوقات راه حل های ساده ای که البته باید پیش از سفر به آنها اندیشیده شود، می توانند بسیار به کار بیایند. برای مثال همراه بردن چند سی دی صوتی داستانی مربوط به کودکان می تواند بچه ها را در طول سفر سرگرم سازد تا چندین کتاب مخصوص کودکان که برای آنها جذاب هم باشد می تواند از بهانه گیری بچه ها بکاهد.

 

همراه بردن غذا

 

بسته بندی کمی مواد خوراکی و با خود به سفر بردن آنها می تواند در طول سفر بسیار به کار بیاید. نخست اینکه هزینه ها را تا حدی کاهش خواهد داد و دیگر اینکه می تواند باعث شود تا به فرزندانتان نیز بیشتر خوش بگذرد. چند میوه ای که محبوب آنهاست به همراه کمی شکلات می تواند به میزان زیادی از بدخلقی کودکان بکاهد. همچنین اگر فرزندتان به برخی خوراکی ها حساسیت دارد، حتما پیش از سفر در میان وسایلی که با خودت به همراه می برید، بخشی را به خوراکی ها اختصاص دهید.

 

از ناشناخته ها نهراسید

 

سفر به شهرهای ناشناخته معمولا با کمی دلهره همراه است اما نگران نباشید. پزشک در همه جا یافت می شود و اگر به چیزی احتیاج داشته باشید، احتمالا جایی پیدا خواهد شد که آن را بخرید. غریبه ها و افراد بومی یک منطقه، معمولا بسیار مهربانتر از آن چیزی هستند که به نظر می رسند، حتی اگر در ابتدا به نظر شما کمی غریب بیایند.

منبع:

 

https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/proposals-economical-vacation3.html

نازنین بازدید : 37 سه شنبه 18 آذر 1399 نظرات (0)

 

آداب رستوران رفتن , نحوه غذا خوردن در رستوران

 

 

فیدیلیو: امروزه در دنیا، روابط اجتماعی یکی از اصول و شرایط  پیشرفت در هر زمینه‌ای می‌باشد.  برخورداری از روابط صحیح، رعایت اصول ادب و نزاکت اجتماعی، آداب غذا خوردن، ارتباط کلامی و حتی راه رفتن، خندیدن و بسیاری از رفتارهای روزانه نه تنها برای فرد و مجموعه ارزش به حساب می آید بلکه توجه به آن ضروری و واجب نیز هست.

 

یکی از مهمترین رفتارها، آداب غذا خوردن است که در تمامی روابط فردی تا روابط دیپلماتیک مهم و ضروری بوده و مورد قضاوت قرار می‌گیرد. بدون شک غذا خوردن حتی در یک میهمانی ساده، معیار بسیار مهمی برای قضاوت در رابطه با شخصیت فردی و اجتماعی یک انسان است. آیا تا بحال از غذا خوردن فردی، در مورد او را قضاوت کرده‌اید؟ مخصوصاً وقتی بار اول بیرون می‌روید!

 

روانشناسان از نحوۀ غذا خوردن یک فرد به زوایای شخصیت وی پی می‌برند و آن را مورد مطالعه و بررسی قرار می‌دهند. پس بهتر است هر فرد در هر جایگاه و مقامی،  آداب صحیح غذا خوردن را بداند و آن را رعایت کند.

 

بهتر دیدم، این هفته مطالبی را در باب آداب غذا خوردن برایتان جمع‌آوری کنم و آنهایی را که اهمیت بیشتری دارند را با یکدیگر مرور کنیم. برخی از نکاتی که ذکر خواهد شد، هنگام صرف غذا خوردن در رستوران بکار گرفته می‌شوند که عبارتند از:

 

- در زمان ورود به رستوران ابتدا میزبان برای راهنمایی وارد رستوران می‌شود. میزبان باید درب رستوران را برای میهمان باز نگه دارد.

 

-در رستوران‌های خاص، راهنمایی انتخاب صندلی با میزبان است. اگر میهمان فرد مهمی باشد باید وی سمت راست خانم میزبان و همسرش سمت راست میزبان  آقا نشانده شود.

 

- بهتر است آقا و خانم میزبان (دعوت‌کنندگان ضیافت) در دو انتهای میز غذا خوری و یا در وسط میز روبروی یکدیگر بنشینند.

 

- به طور کلی باید نحوه نشستن مهمانان طوری ترتیب داده شود که هیچ دو مرد و دو زنی کنار یکدیگر قرار نگیرند.

 

- زوج متأهل باید روبروی یکدیگر و زوج نامزد کنار یکدیگر بنشینند.

 

- بهتر است گروه‌های سنی در کنار یکدیگر بنشینند به طوری که بزرگترها در رأس میز و جوان‌ترها سمت دیگر حضور یابند.

 

- اگر تعداد میهمانان کم است، میزبان باید دستور غذا را از میهمانان گرفته به پیشخدمت انتقال دهد و سپس مخلفات بیشتری سفارش دهد.

 

- غذا باید در جهت خلاف عقربه‌های ساعت و از سمت چپ افراد سرو شده و ظروف غذا از سمت راست میهمانان جمع آوری شود.

 

- دستمال سفره، هنگام آغاز صرف غذا باید روی زانو قرار داده شود و تا انتهای صرف غذا باید همان‌جا باقی بماند.  از دستمال سفره باید تنها برای تمیز کردن مختصر  دهان استفاده کرد نه صورت یا پیشانی .

 

- اگر خواستید صندلی خود را برای مدت کوتاهی ترک نمایید باید دستمال سفره را روی صندلی خود قرار دهید تا دیگران و پیشخدمت متوجه بازگشت شما شوند.  هنگام پایان یافتن صرف غذا باید دستمال سفره را به   طور مرتب روی میز و سمت راست بشقاب خود قرار دهید. (آن را تا یا مچاله نکنید)

 

- پیش از آنکه میزبان شروع به صرف غذا نکرده و یا اجازه صرف غذا را نداده نباید شروع به غذا خوردن نمایید.

 

- در حین صرف غذا نباید میز غذا را ترک کنید مگر در موارد اضطراری مانند رفتن به دستشویی و یا داشتن حالت تهوع، در این هنگام عذرخواهی کنید و میز را ترک نمایید.

 

- اگر از روی میز چیزی خواستید که دست‌تان به آن نمی‌رسید سعی نکنید خودتان آن را بردارید بلکه از فردی که به آن نزدیک است بخواهید که آن را به شما بدهد.

 

- هنگامی که غذا خوردنتان پایان یافت هیچ گاه بشقاب‌تان را به سمت جلو هل ندهید، این عمل خلاف آداب تشریفات است.

 

- برای بریدن و خرد کردن غذا، چنگال را با دست چپ و کارد را با دست راست گرفته و سپس با چنگال آن چیزی را که می‌خواهید ببرید محکم نگاه داشته و آن را با کارد ببرید، سپس چنگال را به دست راست منتقل کرده و میل کنید.

 

- بر روی صندلی راست و مستقیم بنشینید، هیچ‌گاه به جلو و یا عقب خم نشوید.

 

- در هنگام صرف غذا مشغول محاوره‌های دلنشین و مطبوع باشید و از موضوعات بحث انگیز پرهیز کنید.  

 

-  اگر تکه‌هایی از غذا میان دندان‌هایتان گیر کرد با عذرخواهی میز را ترک کرده به دستشویی بروید و آن را خارج کنید.

 

-  آرام و با حوصله غذا بخورید، غذا خوردن شتاب‌زده بی‌حرمتی به میزبان می‌باشد.

 

-  لقمه های کوچک برداشته و با دهان بسته غذای خود را بجوید. با دهان باز غذا را نجوید و یا با دهان پر صحبت نکنید.

 

- هیچ‌گاه پیش از چشیدن غذا به آن ادویه اضافه نکنید. این عمل بی‌احترامی به میزبان و آشپز می‌باشد.

 

-  هرگز سر میز سیگار نکشید.

 

-  هنگامی که از غذا خوردن فارغ شدید، دست‌تان را روی زانو و یا میز (مچ دست روی لبه میز) قرار دهید.  هنگام صرف غذا آرنج خود را روی میز قرار ندهید.

 

 

- هنگامی که در رستوران مهمان هستید، هیچ‌گاه باقیماندۀ غذایتان را به خانه نبرید.

 

- زمانی که میهمان هستید برای سفارش غذا سعی کنید از گرانترین غذا به خاطر رعایت صرفه‌جویی برای میزبان و از ارزانترین غذا برای رعایت احترام خود استفاده نکنید.

 

- در رستوران بهتر است غذایی سفارش دهید که صرف آن با کارد و چنگال مقدور باشد. غذاهایی که باید با دست خورده شوند را به موقعیت‌های غیر رسمی اختصاص دهید.

 

- برای پر کردن قاشق سوپ خوری آن را به سمت بالای بشقاب حرکت دهید.- اگر سوپ داغ بود برای خنک کردن به آن ندمید بلکه صبر کنید تا خودش خنک گردد.

 

- چای را نیز برای خنک شدن در نعلبکی نریزید

منبع:

https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/eating-habits2-going-restaurant.html

نازنین بازدید : 43 یکشنبه 16 آذر 1399 نظرات (0)

وقتی زن و مرد از خواسته های خود صحبت می کنند ، لیست بهترین هدیه برای مردان  اینجا بخوانید. گاهی اوقات به نظر می رسد که آنها اصلاً به دو زبان مختلف صحبت می کنند! اما ابتدا باید بدانید کسانی که دوستشان دارید مانند شوهر ، پدر ، برادر و ... فارغ از هدیه خود ، از تلاش و توجه شما لذت می برند.

 

یکی از رایج ترین گرفتاری هایی که ممکن است زنان با آن روبرو شوند ، تلاش برای درک آنچه مردان می خواهند بر اساس ارزشی که در هدیه می بینند ، است. البته شباهت هایی بین دیدگاه های زن و مرد در مورد هدیه وجود دارد ، اما معیارهای فرهنگی و اجتماعی زیادی نیز در رابطه با جنسیت وجود دارد که در نحوه اهدای هدیه و دریافت آن تأثیر می گذارد.

 

اما کسانی که این مقاله How را می خوانند مطمئناً متعجب و تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. بنابراین وقت خود را صرف گوش دادن به صحبت های آنها می کنید تا حدس بزنید چه چیزی احتمالاً از زندگی روزمره خود می خواهند. به طور خلاصه ، شما آنقدر فرض می کنید و می دانید که سرانجام ناامید و محدود به زمان می شوید و دوباره به فروشگاه جوراب می روید.

 

حتما بخوانید: 5 زبان عشق ؛ کتابی مفید برای زوج هایی که به دنبال رابطه ای عاشقانه و پایدار هستند

مردان ، مانند زنان ، نباید تعجب کنند

هدیه ای برای آقایان

 

حقیقت این است که وقتی خانم ها به هدیه ای برای آقایان فکر می کنند ، معمولاً از دیدگاه خودشان به آن فکر می کنند. اما در اینجا یک تفاوت اساسی بین دیدگاه های زن و مرد وجود دارد. فارغ از خود هدیه ، زنان تحت تأثیر نیت و تلاش مردان در تهیه و ارائه هدیه قرار می گیرند ، اما از طرف دیگر مردان بیشتر به خود کادو توجه می کنند زیرا درک زن از نیازهای آنها را به آنها نشان می دهد. مردان معمولاً هدایای عملی را می پسندند که در زندگی شخصی و شغلی آنها مفید باشد.

 

از این به بعد ، وقتی وحشت از ساخت بهترین هدیه ممکن شما را غرق می کند و این سناریو را در ابتدای مقاله تصور می کنید ، به این فکر کنید که چه مقدار از مراحل هدیه در واقع برای شخص مقابل و برای خودتان است. . ممکن است شما به عنوان یک زن ، ساعت ها صرف یک پروژه هدیه برای مردان ، خرید ، بسته بندی و در نهایت بستن روبان به روشی عجیب کنید ، اما اگر او این کار را دوست ندارد ، احتمالاً این هدیه پاسخگوی نیازهای شما بوده است. آقا مورد نظر نیست.

 

اینستاگرام

chetormedia

صفحه جدید ما را دنبال کنید

به جای اینکه ماه ها وقت خود را صرف تلف کردن وقت خود کنید تا او را غافلگیر کنید ، به چیزی که واقعاً به آن نیاز دارد فکر کنید. مطمئناً اگر این ژاکت را ببافید قدردان مهربانی شما خواهد بود اما ممکن است به همان روشی نباشد که وقتی روسری می بافید آن را امتحان کنید!

 

5 نکته هنگام انتخاب هدیه برای آقایان

یک هدیه خوب برای آقایان

 

زنان اغلب خرید هدیه را بسیار دشوار می دانند ، اما باور کنید یافتن هدیه مناسب بدون مشکل امکان پذیر است.

 

1. ابتدا نیازهای او را بشناسید

آیا مواردی وجود دارد که به او کمک کند از سرگرمی های خود لذت ببرد یا کار خود را بهتر انجام دهد؟ آیا او می خواهد این سرگرمی را به سمت جدیدی سوق دهد و آیا چیزی برای تسهیل این تغییر وجود دارد؟

 

۲. زیاد بهش فکر نکن

آقایان در مورد خواسته ها و نیازهایشان بسیار درست عمل می کنند. آنها هدیه شما را به همان روشی که رمز معنی هدیه را رمزگشایی می کنید ، تجزیه و تحلیل نمی کنند! شما مجبور نیستید ماهها وقت خود را صرف ساختن کلاژ زندگی مشترک خود کنید. مگر اینکه خود آقا بگوید واقعاً چیزی را می خواهد که بعید بدانم! گاهی هدیه ای که وقت یا هزینه کمتری برای آن صرف می کنید ارزش بیشتری دارد.

 

3. ببینید چه چیزی دوست دارند برای خود بخرند

اگر او به طور مرتب بازی های ویدیویی می خرد ، چیزی در رابطه با آن بازی ها در اختیار او قرار دهید. وقتی شخصی در سرگرمی های خود سرمایه گذاری می کند ، مطمئن باشید که هدایای این منطقه را دوست خواهد داشت.

نازنین بازدید : 38 شنبه 15 آذر 1399 نظرات (0)

 

تکنیک های جلوگیری از در رفتن جوراب شلواری, روش های جلوگیری از در رفتن جوراب شلواری

هیچ وقت جوراب شلواری را در ماشین لباسشویی با هزار تا لباس دیگر قاطی نکنید


هیچ کس دلش نمی‌خواهد درست وسط مهمانی یکی اشاره کند به بغل قوزک پا و بگوید «اوا در رفته!» و بعد شما مجبور باشید ادامه مهمانی را به صورت قوزک-پنهان سپری کنید. تازه اگر شانس بیاورید و در رفتگی تا روی شکم ادامه پیدا نکند! پس چه کار کنیم که مانع در رفتن جوراب شلواری شویم؟

در بعضی منابع آمده که «اصلا جوراب شلواری است و در رفتنش!» با چنین تئوری‌ای یا باید جوراب شلواری ارزان یک بار مصرف بخرید که بعد از مهمانی آن را بیندازید دور، یا آن قدر ضخیم که برای در رفتن نیاز به ضربه شمشیر باشد! هرچند دررفتگی بخشی از چرخه زیست جوراب‌شلواری محسوب می‌شود، ولی با چند راه حل می‌توانید عمر مفید جوراب را کمی طولانی‌تر کنید.

جوراب شلواری را در فریزر نگه دارید!
نخندید! جدی گفتیم. کلا نگه داشتن البسه در یخچال یا فریزر عمرشان را زیاد می‌کند. به شرطی که داخل کیسه دربسته (مثلا زیپ‌کیپ) بگذارید. این طوری از خشکی فریزر یا بوی گوشت و باقالی هم در امان می‌ماند.

 

در رفتن جوراب شلواری,جلوگیری از در رفتن جوراب شلواری

جوراب شلواری را داخل کیسه در بسته قرار بدهید و در فریزر نگه دارید


با دست بشویید
هیچ وقت جوراب شلواری را در ماشین لباسشویی با هزار تا لباس دیگر قاطی نکنید. قزن و دکمه و تزئینات لباس‌های دیگر قاتل جوراب‌شلواری هستند. آب گرم هم جوراب‌های نخی را شل و وارفته می‌کند. اگر خیلی اصرار دارید که از ماشین لباسشویی استفاده کنید (اشاره مستقیم به تنبلی‌تان نکردم!) جوراب را داخل یک کیسه پارچه‌ای نازک بیندازید و درش را گره بزنید و با کیسه داخل ماشین بیندازید و از درجه زیر ۳۰ استفاده کنید.

پوست تان را صاف کنید
روی پوست پایتان از کف پا تا بالا دست بکشید و هرجا مو و زخم و زبری و خشکی و ترک هست، اول برایش فکری بکنید. به خصوص کف پا و زانو را که جزو متهمان اصلی در رفتن جوراب‌شلواری هستند، دریابید. اگر قرار است در مهمانی فردا جوراب‌شلواری شیشه‌ای گران‌تان را بپوشید، از شب قبل پاها را در آب بخیسانید (یا بعد از حمام)، روی قسمت‌های ترک‌خورده و خشک را یک جور کرم خیلی چرب بزنید، و رویش یک جوراب پلاستیکی بپوشید. اگر اوضاع کف پایتان خیلی خراب است، بهتر است یک کیسه فریزر پایتان کنید و رویش جوراب بپوشید. تا صبح همین طوری بخوابید. صبح پایتان حسابی نرم خواهد بود. یک ساعت قبل از پوشیدن جوراب‌شلواری هم پاها را از پایین تا بالا با کرم نرم کنید.

ناخن هایتان را سوهان بکشید
قاتل اصلی جوراب‌شلواری را به شما معرفی می‌کنم: ناخن! ناخن‌های پایتان را کوتاه کوتاه کنید و نرم و گرد سوهان بکشید. ناخن‌های دست‌تان را هم روی یک پارچه پرزدار بکشید و ببینید کجاهایش گیر می‌کند. همان جاها را سوهان بکشید. مواظب انتخاب انگشتر و ساعت و دستبند هم باشید. به خصوص اگر نگین دارند.

درست بپوشید
بدترین راه پوشیدن جوراب شلواری این است که پایتان را از بالا بکنید داخلش و تا پایین ببرید. همیشه مقادیری زبری در پوست و ناخن هست و این طوری جوراب درمی‌رود. بهتر است به این روش عمل کنید:

 

روش های جلوگیری از در رفتن جوراب شلواری, نحوه نگهداری از جوراب شلواری

بدترین راه پوشیدن جوراب شلواری این است که پایتان را از بالا بکنید داخلش و تا پایین ببرید


جوراب‌شلواری را برعکس کنید. بالا تا پایین یک لنگ را در دست جمع کنید. پایین جوراب را روی پنجه بگذارید و جوراب را روی پا بالا بکشید (به جای این که پا را از بالا داخل جوراب فرو کنید). لنگه بعدی را هم همین طوری پا کنید و بعد کمر را بالا بکشید. برای درآوردن جوراب هم دقیقا همین روش را از ته به سر اجرا کنید.


جلوی دررفتگی را بگیرید
اگر متوجه دررفتگی کوچکی در جوراب شلواری شدید، فوری اقدام کنید. یک لاک بی‌رنگ بردارید و دو سر دررفتگی را لاک بزنید. این طوری از بالا و پایین ادامه پیدا نمی‌کند و اقلا این مهمانی را آبروداری می‌کند. بهتر است این کار را هم از تو و هم از بیرون جوراب بکنید.


  منبع:
https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/avoid1-going-tights1.html
نازنین بازدید : 35 جمعه 14 آذر 1399 نظرات (0)

 

 

راهنمای خرید و انتخاب عطر,نکاتی برای خرید عطر

هنگام خرید عطر، بهتر است همزمان بیش از ۳ رایحه را بو نکنید

 

داشتن یک رایحه خاص و متمایز، یکی از جذاب‌ترین ویژگی افراد در تمام دنیاست. وقتی شخصی رایحه مخصوص به خود را دارد، حتی وقتی حضور ندارد، دیگران به واسطه استشمام بوی عطر آشنا حضور او را می‌فهمند.

 

حتما بارها به فروشگاه های عطر رفته اید و از دیدن تنوع عطرها و تعدد انتخاب ها گیج شده اید و این سوال برایتان ایجاد شده که چه عطری مناسب شخصیت شماست. بسیاری از افراد عطر را از روی نام برند، یا شهرت آن انتخاب می کنند. این اشتباه بیشتر اوقات به خاطر عدم شناخت شیوه های انتخاب عطر اتفاق می افتد.

 

در اینجا ۷ توصیه کاربردی را برای یافتن عطر اختصاصی تان باهم مرور می‌کنیم.

 

به عناصری که شما را شاد می کنند، فکر کنید.

بیشتر طرفدار تابستان هستید یا پاییز؟ ساحل را دوست دارید یا کوه؟ آیا گل خاصی هست که برای شما یادآور خاطره‌ای زیبا باشد؟ جواب این سوالات می‌تواند سرنخی برای پیدا کردن عطر مناسب شما باشد. با استفاده از تکنیک طوفان ذهنی هر آنچه که بوییدنش لبخند به لبتان می آورد را روی کاغذ بنویسید و با توجه به بوی غالب عطرها و تشابه آن با رایحه های دلخواه تان عطر مناسب خود را انتخاب کنید.

 

عطرتان چه حسی به شما می دهد؟

نیازی به توضیح نیست، اگر عطری که می زنید که باعث سردردتان می شود یا شما را دچار سرگیجه می کند، آن عطر قطعا عطر اختصاصی شما نیست! حتی اگر عطری باشد که تمامی افراد مشهور از آن استفاده می کنند، و برند معروفی دارد! عطری انتخاب کنید که به شما حس زندگی بدهد و برایتان دلپذیر باشد.

 

همزمان تنها سه رایحه را ببویید

هنگام خرید عطر، بهتر است همزمان بیش از ۳ رایحه را بو نکنید. زیرا به راحتی با بو کردن عطرهای مختلف گیج خواهید شد و امکان انتخاب عطر درست را از دست خواهید داد. بنابراین حداکثر ۳ رایحه مختلف را امتحان کنید تا اثر واقعی آنها را راحت تر متوجه شوید.

 

 

آزمون بدهید!

آزمون های زیادی به صورت آنلاین طراحی شده که به شما کمک می کند عطر مناسب خود را پیدا کنید. یک شرکت سازنده عطر به نام Pinrose و همچنین سایت Buzzfeed آزمون‌های جالبی در این زمینه دارند. این آزمون ها از شما می پرسند که به چه رنگ ها، حالت ها و حتی موسیقی هایی جذب می شوید و براساس سلایق، شخصیت و احساسات شما عطر مناسبی را پیشنهاد می کنند.

 

 

چرخه عطر را بشناسید

رایحه عطرها به گروه های مختلف تقسیم می شوند: رایحه گل ها، سبز و تازه، گرم و تند و چوبی. اینها خانواده های اصلی چرخه عطر هستند که توسط مایکل ادوارد خلق شده اند. وقتی که رایحه مورد علاقه خود را پیدا کنید، در نهایت انتخاب های زیادی وجود ندارد و به راحتی عطر مورد علاقه خود را پیدا می کنید.

 

امتحانش کنید!

هر عطری روی هر بدنی رایحه‌ای خاص پیدا می‌کند. بنابراین بهتر است به جای اینکه تنها به بوییدن بسنده کنید، اجازه دهید شیمی بدنتان به شما نشان دهد که چه عطری برایش مناسب تر است.

 

حداقل ۴ ساعت صبر کنید

در هر عطری یک رایحه غالب وجود دارد که تا ۲۰ دقیقه پس از استعمال، قابل استشمام است. اگر عطر را فقط به واسطه بوی اولیه آن انتخاب کنید، رایحه اصلی را از قلم انداخته اید. بهتر است در صورت امکان نمونه ای از عطر را امتحان کنید و تصمیم گیری نهایی را برای انتخاب قطعی عطر را به حداقل چند ساعت بعد موکول کنید.

منبع:
نازنین بازدید : 49 پنجشنبه 13 آذر 1399 نظرات (0)

 

 

خرید جهیزیه عروس, آشنایی با جهیزیه عروس

لیست جهیزیه عروس

 

برای اینکه تمام جوانب را در نظر بگیرید و هنگام خرید جهیزیه دچار بی نظمی و فراموشی، بهتر است اقلام مورد نیاز را فهرست کرده و بر اساس کاربرد دسته بندی کنید.

 

مثلا وسایلی که برای اتاق خواب نیاز است در یک دسته قرار دهید، وسایلی که متعلق به پذیرایی و نشیمن است در یک دسته و وسایل برقی در یک دسته ی جدا و وسایل کاربردی مربوط به آشپزخانه نیز در دسته ای دیگر قرار گیرد.

 

داشتن نظم فکری در خرید این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون از قلم انداختن ملزومات خود، خرید کنید و در نهایت از خرید خود لذت ببرید.

 

در این مقاله لیستی از جهیزیه را برای شما گردآوری کرده ایم، البته بعضی از این موارد را کل بیان کرده ایم.

وسایل برقی آشپزخانه:

یخچال و فریزر، گاز، لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروویو یا فر، آسیاب مخلوط کن، پلوپز، چای ساز، چرخ گوشت، غذاساز، ساندویچ ساز، گوشت کوب برقی، آبمیوه گیری، آب مرکبات گیری، بخارپز، توستر، آرام پز، سولاردم، سرخ کن، قهوه جوش، کباب پز، سبزی خرد کن برقی، همزن برقی.

 

وسایل برقی منزل:

اتو، جاروبرقی، تلفن، تلویزیون، بخارشور، جارو شارژی، اتو (پرس،مسافرتی)، سینما خانواده، پنکه، بخاری، چرخ خیاطی.

 

ظروف آشپزخانه:

سرویس قابلمه، سرویس غذاخوری، سرویس پذیرایی، سرویس قاشق و چنگال، سرویس پلاسکو، کتری قوری،ست چاقو و کفگیر و ملاقه، قندان، نمکدان، شکرپاش، سینی، رنده، ظرف حبوبات، شیشه آب و سرکه و آبلیمو، سبد سیب زمینی و پیاز، گوشت کوب، قندشکن و قیچی قند، تخته گوشت، سطل زباله، سطل برنج و قند و شکر، سرویس پارچ و لیوان، لیوان دم دستی، لیوان چایخوری، سرویس سفره، جاکره و پنیر، زیر تابه ای، ظروف فریزری و مایکروفری، سرویس قهوه خوری، جای نان، سیخ و جاسیخی، منقل و انبر ذغال، سبد داخل یخچال، چای صاف کن، قیچی، هاونگ، الک و صافی، سیر کوب، وردنه، گردو شکن، درباز کن، سرویس دستگیره و دمکنی، دستمال تمیز کاری و خشک کن ظرف، دستمال آبگیر، دستمال سفره، حوله آشپزخانه، توری ماهی و کباب، قوری زعفران، ترازو، اسفند دود کن، شعله پخش کن، زیرقابلمه ای، زیر قاشقی کنار گاز، جاشقی برای داخل کشو، ظروف بلور و کریستال، ست جا ادویه ای، زیر  سیگاری، سبد مسافرتی، جارو و خاک انداز، اسکاج و سیم ظرفشویی، جا اسکاجی، جاقاشقی روی سینک، پلاستیک فریزر و زباله.

 

 

لیست جهیزیه,لیست جهیزیه عروس

لیست خرید جهیزیه عروس

 

 

وسایل کلی منزل:

سرویس مبلمان و سرویس خواب و ویترین و کلا وسایل چوبی، میز اتو، فرش، میز تلویزیون، پرده، لوستر، جاکفشی، روتختی، رختخواب، میز اتو، رومیزی، چوب لباسی، چوب آویز لباس داخل کمد،وسایل تزیینی، روفرشی، شمعدان، قاب عکس، آباژور، جا کلیدی، تابلو تزیینی، سطل زباله، جای دستمال کاغذی، روتختی دم دستی، دمپایی روفرشی، پادری، جعبه قرقره و سوزن (انواع سوزن و قرقره، متر، قیچی،جاسوزنی) جعبه ابزار، جعبه کمک های اولیه، ساعت دیواری و رومیزی ، یند رخت و گیره لباس، تی و زمین شور، وسایل شوینده، پیکنیک، زیرانداز مسافرتی، .

 

وسایل حمام و سرویس بهداشتی:

شامپو، صابون، ژیلت، نرم کننده، دمپایی، حوله، مسواک، سطل زباله داخل حمام و ست سرویس بهداشتی داخل دستشویی، جا شامپو و ... داخل حمام، جاصابونی داخل حمام، لیف و کیسه و سنگ پا، وسایل پلاستیکی داخل حمام، آینه حمام.

 

وسایل داخل چمدان و اتاق خواب عروس و داماد:

سشوار، اتو مو، ست حوله، لباس زیر، ریش تراش، لوازم آرایشی، چادر نماز، جانماز، لوازم اصلاح، ست مانیکور، لباس خانگی و مجلسی، لباس خواب، لباس زیر، مانتو و شلوار، روسری، کیف و کفش، پارچه، ست برس، عطر و ادکلن.

 

خرید جهیزیه, لیست خرید جهیزیه

خرید جهیزیه عروس

 

گردآوری: بخش اسرارخانه داری بیتوته

منبع:

https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/bride-dowry-list.html

نازنین بازدید : 42 پنجشنبه 13 آذر 1399 نظرات (0) 

از بین بردن گرفتگی سوراخ های بخارشوی, راههای از بین بردن سوراخ های بخارشوی

می توانید مشکلات کوچک بخارشوی را به راحتی خودتان برطرف کنید

 

دستگاه بخار شوی از جمله ابزارهای پرکاربرد در هر خانه و کارگاهی است که برای پاک کردن دوده ها و لکه ها و جمع کردن مایعات سر ریز شده استفاده می شود. بخار شوی بدون استفاده از هیچ گونه ماده شیمیایی مضری محل مورد نظر را تمیز می کند. از این دستگاه همچنین برای پاکیزه کردن و ضدعفونی کردن نیز استفاده می شود. 

 

دستگاه بخار شوی، دستگاه بسیار خوبی است و از طرف مصرف کنندگان آن مشکلات کمی گزارش شده است. خوشبختانه خیلی از این مشکل اغلب توسط خود افراد برطرف می شود و نیازی به بردن دستگاه به تعمیرگاه نیست. برای مشکلات پیچیده ممکن است نیاز به تعمیر بخارشور داشته باشید.

 

در اکثر مدل های آن توصیه شده است که برای پر کردن مخزن آب آن، از آب مقطر یا آب معدنی استفاده شود. این کار مانع از تجمع کلسیم در سوراخ های بخار شوی و مسدود شدن آن ها می شود و بخار براحتی از از این منافذ عبور می کند.

 

چرا که آب شیر (آب سخت) حاوی سطح بالایی از مواد معدنی غیر حلال نظیر، کلسیم و منیزیم می باشد و که به مرور زمان این مواد معدنی در سوراخ های بخارشوی رسوب می کند و مانع خروج بخار از  سوراخ های خروجی بخار دستگاه می شود  و باعث مسدود شدن آن می گردد. اما اگر این رسوبات پاکسازی نشود در بلند مدت می تواند باعث کند شدن دستگاه و حتی خراب شدن آن شود.

 

از بین نبردن این رسوبات ممکن است موجب آسیب دیدن یا از کار افتادن بخارشوی شما شود. پس بهتر است با رعایت نکات نگهداری بخارشوی از هزینه تعمیر بخارشوی در آینده جلوگیری کنید. در زیر به برخی از مشکلات احتمالی بخار شوی ها و راه های از بین بردن رسوبات بخار شوی اشاره می شود.

 

اما در برخی مواقع با عدم خروج بخار از دهانه بخارشوی مواجه می شویم یا اینکه شدت خروج بخار نسبت به قبل کمتر شده است. در این مواقع باید به دنبال علت این مشکل باشیم و آن را برطرف کنیم در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با دلایل بخار نکردن بخار شوی و روش های برطرف کردن آن بپردازیم.

 

دلایل بخار نکردن بخار شوی

اگر بخار شوی بخار نکند، ابتدا مطمئن شوید که مخزن دارای آب می باشد. اگر آب ندارد، اجازه بدهید بخارشوی سرد شود، مخزن را بیرون بیاورید؛ کلاهک را باز کنید و آن را پر کنید. اگر مخزن پر می باشد، مخزن را بیرون آورید و کلاهک قرار گرفته در زیر آن را چک کنید که به درستی نصب شده و شل نشده است.

 

ممکن است نیاز باشد دستگاه را خاموش کنید، و خروجی دیگری را چک کنید که درست کار می کند یا خیر. اگر مشکل رفع نشد، دستگاه را روشن کنید و به مدت دو دقیقه دکمه ی روشن را نگه دارید تا دستگاه شروع به بخار کردن کند. اگر بخاری تولید نشد، مخزن را بیرون بیاورید و در سوراخی که متصل به فیلتر دستگاه است آب سرد بریزید، و دکمه ی روشن را فشار دهید تا ببینید که بخار می کند یا نه. اگر با این کار مشکل رفع شد، پس احتمالا فیلتر باید عوض شود. باز هم بخار ایجاد نشد؟ پس احتمالا سوراخ های بخار پاش مسدود است.

 

از بین بردن رسوبات بخار شوی کار سختی نیست و می توانید از برخی مواد موجود در خانه ی خود برای از بین بردن این رسوبات استفاده کنید. با چند نکته و ترفند ساده می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

 

برای بر طرف کردن این مشکل باید دستگاه را خاموش کنید و منتظر بمانید تا خنک شود؛ پس از آن دستگاه زمین شوی را به سمت پایین کشیده و در آورید و پس از آن با یک پیچ گوشتی پیچ هایی که ممکن است شل شده باشند را سفت کنید و همچنین با یک دستمال تمیز رسوبات را پاکسازی کنید. برای این کار از گوش پاک کن هم می توانید استفاده کنید. در برخی مواقع نیز فیلتر نیاز به تعویض دارد و یا اینکه کلاهک درست نصب نشده است. 

 

علت بخار نکردن بخارشوی,دلایل بخار نکردن بخارشوی

برای مخزن بخارشوی از آب لوله کشی استفاده نکنید

 

پاک کردن دستی بخار شوی

قبل از اینکه قصد باز کردن منافذ بخار شوی خود را دارید، مطمئن شوید که دستگاه کاملا خنک شده است. دستگاه مدتی طول می کشد تا خنک شود. بهتر است مخزن آب را خارج کنید و آن را خالی کنید.

 

برای تمیز کردن دستی سوراخ های پخش بخار به یکسری تجهیزات خانگی نیاز خواهید داشت. که شامل این ها می باشد:

 

 

- گوش پاک کن

- گیره کاغذ

- تکه ای پارچه

- پیچ گوشتی (بعضی از مدل های آن)

 

برای تمیز کردن جرم های سوراخ های بخار شوی با گوش پاک کن شروع می کنیم. به کمک تکه پارچه ای تمام رسوبات باقی مانده را پاک کنید. وقتی از گوش پاک کن برای تمیز کردن منافذ پخش بخار استفاده می کنید، به کمک پیچ گوشتی گوش پاک کن را خارج کنید.

 

برای تمیز کردن سر بخار پاش در پایه ی بخار شوی، شاید لازم باشد پیچی را در پایه باز کنید. وقتی بازش کردید، به کمک یه گیره کاغذ تمام رسوبات را تا حد امکان خارج کنید. از تکه پارچه برای پاک کردن باقیمانده رسوبات استفاده کنید.

 

برای از بین بردن رسوب بخارشور

ابتدا مخزن را پر از آب کنید و یک قاشق جوش شیرین را داخل مخزن بریزید و بزنید به برق و دستگاه را روشن کنید وقتی که دستگاه کامل بخار کرد دستگاه را خاموش کنید و اجازه بدهید تا سرد شود.

 

بعد آب دستگاه را خالی کنید و این کار را چهار یا پنج بار انجام بدهید اگر دیدید باز نشد شاید از دسته بخارشو و خروجی بخار باشد در این صورت هم پیچ های دسته بخارشوی را باز کنید و هم سوراخ های آن را با سوزن تمیز کنید همچنین محلول آب و جوش شیرین را درست کنید و داخل شلنگ بریزید و بعد تخلیه کنید بخارشوی من که با این روش باز شد البته از یک متخصص پرسیدم محلول سرکه یک کم خطرناک است و ممکن است مخزن آن را سوراخ کند.

 

ولی خانم ها یادتان باشد همیشه بعد از استفاده از بخارشوی آب آن را کامل تخلیه کنید و همیشه از آب جوشیده سرد شده یا آب معدنی و یا آب تصفیه برای بخارشوی استفاده کنید که جرم نگیرد.

منبع:
نازنین بازدید : 1777 سه شنبه 06 آبان 1399 نظرات (0)

متن تبریک تولد برادر عکس تولد داداشی پروفایل تولد برادرم پیام تبریک تولد به برادر عکس نوشته تبریک تولدت به برادر را در سایت فتوکده می خوانید

 

عکس و متن تبریک تولد برادر مبارک

 

 

روز تکرار

رنگین شدن هوای زندگی ام

سر سبز شدن باغ دل زندگی ام

تولد مهربان برادرم، جان و دلم

 

تولدت مبارک

 

______________________

 

آرزویم برایت این باشد

در دلت هیچ ،جز عشق نباشد

درسرت، هیچ جز مهر نباشد

روز میلادت هیچ، جز خنده نباشد

 

برادرم میلادت مبارک باشد

 

______________________

 

خندیدم و خندیدم و خندیدم

وقتی تکرار شکوفا شدنت را دیدم

خوشحالم و خوشحالم و خوشحالم

چون برادری مثل تورا دارم

 

تولدت مبارک

 

عکس پروفایل تولد برادرم

عکس تبریک تولدت به برادر با متن های اس ام اس

 

برادرکم روز میلادت

گلها همه خندان

مادر، پدرت هم خندان

شکر بسیار ای خداوند منان

 

تولدت مبارک برادر خوبم

 

______________________

 

یک شمع و

کیک کوچک و

تو و

یک دنیا شادی

چقدر خوب است

این روزهای

تکراری

 

______________________

 

امروز خورشید شادمانه‏ ترین طلوعش را خواهد کرد

و دنیا رنگ دیگری خواهد گرفت

قلب ها به مناسبت آمدنت خوشامد خواهند گفت

 

تولدت مبارک

 

عکس تولد داداشی مبارک برای پروفایل

عکس نوشته و پیام تبریک تولد به برادر

 

روز میلادت که شد از ته دل خندیدم

آن روز مغرور به خود بالیدم

چونکه شوق چشمان تو را من دیدم

 

تولدت مبارک بهترینم

 

______________________

 

قوی ترین کوه زندگیت

مغرورترین رفیق زندگیت

صبورترین صبور زندگیت

بعد پدر برادر

 

تولدت مبارک بهترین برادرم

 

______________________

 

به دنیا آمدی

صدای گریه ات

سه تار قلبم شد

خوش آمدی

مبارکا باشد

تولدت جانا

 

پیام تولد داداش مبارک

عکس پروفایل تولد برادرم مبارک + عکس نوشته تبریک تولدت به برادر

 

بردار پنج حرف است

مثل پنج انگشت دست

ولی خودش تک حرف است

 

تولدت مبارک برادر خوبم

 

______________________

 

عشق یعنی

برادر

وقتی که باشد

دنیا مهم نیست چه باشد چه نباشد

 

عشق تولدت مبارک

 

______________________

 

خوشا آن سحری که مرغ دل

نغمه سرود

بر آمدنت سلام و صد درود

 

زمینی شدنت مبارک

 

عکس نوشته تبریک تولدت به برادر

عکس تولد داداشی + عکس نوشته تبریک تولدت به برادر

 

برادرم به آسمان می سپارم که عشق بر زندیگت بباراند

و به زمین می سپارم

که خوان نعمتش را سراسر بگستراند.

 

تولدت مبارک داداشی

تعداد صفحات : 12

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 116
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 18
 • بازدید امروز : 4
 • باردید دیروز : 27
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 232
 • بازدید ماه : 419
 • بازدید سال : 3,957
 • بازدید کلی : 12,538