loading...

ناز گل هدیه

بهترین هدیه تولد برای دختر

نازنین بازدید : 40 دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

آیا برای تغذیه باید کودک را بیدار کنید؟

بسیاری از والدین تعجب می کنند که آیا باید نوزادان خود را برای تغذیه بیدار کنند؟ امروز دیدگاه های متناقضی در این باره وجود دارد. از طرف دیگر ، برخی از افراد معتقدند که بچه ها باید هر ۲ تا ۴ ساعت یکبار تغذیه شوند ، حتی اگر لازم است کودک خود را بیدار کنید.

نوزادان به چه میزان خواب نیاز دارند؟

اول از همه ، شما باید در مورد عادات خواب سالم کودکان بیشتر بدانید. این به شما کمک می کند که کودک به اندازه کافی استراحت کند یا خیر. نوزادان حدود ۱۶ ساعت در روز می خوابند. آنها معمولاً هر ۲ یا ۳ ساعت بیدار می شوند. در واقع ، بسیاری از نوزادان بیش از ۳ ساعت در روز می خوابند ، که طبیعی است زیرا نوزادان متفاوت هستند.

میزان خواب کودک

میزان خواب مورد نیاز نوزادان

خواب کودک در ماه اول
در طی دو ماه اول ، خواب به گرسنگی کودک بستگی دارد. پس از تغذیه ، کودک به خواب می رود و نباید بیدار شود.

خواب کوتاه معمولاً ۳۰ تا ۴۰ دقیقه طول می کشد ، در این مرحله کودک ممکن است بی قرار باشد ، اما نگران نباشید ، پس از مدتی به خواب عمیق فرو می رود.

نوزادان از ۴ تا ۶ ماهگی تا آن زمان شب بیشتر می خوابند ، چرخه خواب و بیداری به ریتم روزانه و نور و تاریکی بستگی دارد.

به طور خلاصه ، نوزادان به آرامی الگوی خواب خود را ایجاد می کنند ، پس از آن والدین آنها می توانند بهتر استراحت کنند.

برنامه تغذیه کودک
همانطور که قبلاً گفته شد ، نوزادان باید هر ۳ ساعت سیر بخورند ، بعد از این مدت ، بچه ها از خواب بیدار می شوند ، گریه می کنند ، می خورند و می خوابند. همچنین به خاطر داشته باشید که گریه همیشه به دلیل گرسنگی نیست ، در حالی که این دوره ۳ ساعته یک راهنما است ، اما فقط یک آمار است. برخی از نوزادان نیاز به خوردن غذا بیشتر دارند و برخی دیگر نیز باید بیدار شوند زیرا بیش از حد خوابیده اند.

شیردهی به نوزاد خوابیده

برنامه شیردهی
زمان مناسب برای بیدار کردن کودک برای تغذیه ؛ چه موقع کودک خود را برای تغذیه بیدار کنید؟
اگر کودک عادات و وزن مناسب متناسب با سن خود دارد ، لازم نیست او را بیدار کنید ، اما شرایطی وجود دارد که به او نیاز دارند و به سن ، وزن و سلامت کلی کودک بستگی دارد.

بعضی از نوزادان در چند روز اول پس از تولد وزن کم می کنند زیرا باید به آنها شیر دادن داده شود. همچنین ، معده آنها می تواند فقط مقدار کمی غذا در هر وعده غذایی مصرف کند.از طرف دیگر ، والدین نباید فقط در یک ساعت یا گریه کودک خود را به او شیر دهند.

خانواده بارداری و نوزاد آیا بیدار کردن نوزاد برای شیرخوردن درست است؟

گریه فقط نشانه گرسنگی کودک است. اگر مشاهده کردید که کودک شما بی قرار است ، لب های خود را حرکت داده و می مکد ، این نشانه گرسنگی است.

فاکتورهای دیگری که باید هنگام شیردهی به کودک قبل از خواب در نظر بگیرید
وقتی کودک به وزن دلخواه رسید ، می توانید هنگام بیدار شدن به او اجازه دهید استراحت کند و شیر دهد. شما نباید زیاد به میزان و دفعات شیردهی توجه کنید ، سایر فاکتورهای مهم را باید در نظر گرفت ، از جمله:

به آرامی پر کنید

منبع:
تودی نیوز

نازنین بازدید : 41 دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

نوزادان در رحم شروع به یادگیری می کنند

بخشی از فرایندهای مغز کودک در سه ماهه اول بارداری به نظر می رسد و آنها می توانند آنچه را که در رحم مادر می شنوند به یاد بیاورند.

تحقیقات نشان می دهد که کودکان کلمات و اصطلاحات موسیقی را که مادرشان در دوران بارداری گوش می داده می دانند و با آنها آشنا هستند.

در دو روز ، مغز آنها شروع به پردازش کلمات می کند

فقط چند روز پس از تولد ، کودکان می توانند کلمات را درست مانند بزرگسالان پردازش کنند! زمان افعال ، هجا ، ابتدا و انتهای کلمه و … همه چیز مغز کودک است.

آنها حتی قادر خواهند بود مکث ۲۵ ثانیه ای در گفتار پیدا کرده و تقسیم کلمات را به یک عبارت تشخیص دهند.

حرکات دهان به گوش آنها کمک می کند

کودکان برای تشخیص صداها باید زبان خود را حرکت دهند. پستانک از حرکت صحیح زبان جلوگیری می کند و کودک نمی تواند به راحتی بین دو حرف مشابه تشخیص دهد.

تقلید کار اصلی کودکان است

وقتی کودک حرکات خاص یک بزرگسال را مشاهده می کند ، بخشی از مغز او روشن می شود تا آنها را سازگار و درک کند.

مشاهده بزرگسالانی که اسباب بازی در دست دارند یا برخی از حرکات را انجام می دهند ، می تواند به کودک کمک کند تا بدن خود را کمی حرکت دهد.

روند یادگیری نوزادان چطوری است؟

لمس آنها به آنها کمک می کند تا کلمات را یاد بگیرند

لمس کلمات با گفتار تأثیر زیادی در یادگیری کودک دارد. در یک مطالعه ، هنگام گفتن یک کلمه ، به صورت لمسی روی دست کودک نوشته شده بود ، در حالی که این کلمه کلمه ای بی معنی بود ، اما کودک به راحتی می توانست آن را بیاموزد.

آنها به سرعت موسیقی را یاد می گیرند و از آن برای برقراری ارتباط استفاده می کنند

قبل از اینکه کودک درک زبان را یاد بگیرد ، مانند یک آهنگ به صورت ریتمیک صحبت می کند. درک موسیقی به کودک در یادگیری زبان نیز کمک می کند.

یادگیری موسیقی در نهایت به کودک کمک می کند تا ارتباط بهتری با دیگران برقرار کند.

خنده کمک می کند

بچه ها در سن ۱۸ ماهگی احساس شوخ طبعی می کنند. خنده می تواند به کودکان در یادگیری چیزهای جدید کمک کند. اگر با لبخند و خنده به آنها چیزی یاد دهیم ، آنها سریعتر یاد می گیرند.

کودکان را غافلگیر کنید

وقتی کودکان از چیزی تعجب می کنند ، آن را بهتر یاد می گیرند ، مثلاً یک چیز متحرک مانند توپ برای آنها بسیار عجیب و جالب است. در آزمایشات آموزشی اغلب از توپ استفاده می شود. این قبیل اشیا so چنان برای آنها جالب است که تمام حواس خود را معطوف به خود می کنند.

منبع:

تاپ پرشین

نازنین بازدید : 47 دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

علت سکسکه در نوزادان

سکسکه زمانی اتفاق می افتد که دو اتفاق جداگانه مانند خوردن و آشامیدن همزمان اتفاق بیفتد. نوزادان معمولاً در دوران شیردهی سکسکه می کنند. اما در بیشتر موارد ، این عارضه دلیل خاصی ندارد. طبق یک فرضیه ، نوزادان هنگام استرس بیشتر دچار سکسکه می شوند.

استراتژی های تغذیه ای

طبق دستورالعمل متخصصان اطفال آمریکایی ، اگر نوزاد تازه متولد شده شما در دوران شیردهی دچار سکسکه می شود ، بهتر است آن را کمی حرکت دهید و بگذارید آروغ بزند. بعد از قطع سکسکه می توانید شیردهی را از سر بگیرید. اگر سکسکه بیش از ۵ تا ۱۰ دقیقه طول کشید ، شیردهی را ادامه دهید. انجمن اطفال آمریکا معتقد است که این بهترین استراتژی ممکن برای جلوگیری از سکسکه در نوزادان است.

راه های کاهش سکسکه در نوزادان چیست؟

اگر می خواهید سکسکه کودک خود را کاهش دهید موارد زیر را امتحان کنید:

اگر کودک پس از شیردهی سکسکه کرد ، مادر باید دوباره شیر دهد.

موقعیت کودک را تغییر دهید و او را از یک طرف به طرف دیگر منتقل کنید تا سکسکه او کاهش یابد و آرامتر شود.

توجه: اگر نوزادی دارید که مدت طولانی سکسکه می کند و باعث ناراحتی او می شود ، باید او را نزد متخصص اطفال ببرید.

دلیل سکسکه نوزاد چیست؟

– موقعیت سر کودک را تغییر دهید. گاهی اوقات با تغییر موقعیت سر کودک ، سکسکه کودک متوقف می شود.

– اگر سکسکه کودک طولانی است و او را بی تاب می کند ، می توانید مقداری آب گرم به او بدهید.

سعی کنید در هنگام سکسکه به کودک خود شیر ندهید ، زیرا هوای بیشتری به معده او وارد می شود و بیشتر ورم می کند.

اگر در محیط شلوغی هستید و کودک شما در حال زکوت است ، او را به مکانی آرام برسانید تا احتمال سکسکه را کاهش دهد.

اگر نوزادی دارید که زیاد سیرک می کند ، تعداد وعده های شیردهی را کاهش داده و تعداد آنها را افزایش دهید. مصرف بیش از حد شیر در هر بار تغذیه باعث سکسکه شدن کودک می شود.

– به یاد داشته باشید بعد از هر بار شیر دادن کودک را روی شانه خود بخوابانید و کمر او را به آرامی بمالید تا در هنگام شیردهی هوای بلعیده شده از دهان او خارج شود.

– وقتی کودک سکسکه می کند ، می توانید او را در آغوش بگیرید و راه بروید و دیدگاه های مختلفی به او نشان دهید. این می تواند سکسکه او را کاهش دهد.

– اگر کودک شما پستانک گرفته است ، می توانید هنگام سکسکه پستانک را امتحان کنید.

در صورت تمایل می توانید به کودک سکسکه دار آب قند بدهید تا سکسکه او را کاهش دهد.

کودک را روی یک سطح صاف قرار دهید و دستان خود را بالا آورده و کمر خود را بمالید تا انقباض معده کاهش یابد.

– گاهی مشاهده می شود که کودک به دلیل برودت هوا دچار سکسکه می شود. اگر احساس می کنید کودک شما سرد است ، او را گرم کنید.

– اگر در محیط شلوغی قرار دارید و کودک شما در حال زکوت است ، او را به مکانی آرام برسانید تا احتمال سکسکه را کاهش دهد.

منبع:

سفیر نیوز

نازنین بازدید : 35 یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

اگر شما هم مثل خیلی از افراد در انتخاب هدیه دخترانه دچار سردرگمی شده اید ما به شما در این زمینه کمک خواهیم کرد تا از بین 20 هدیه تولد دخترانه، بهترین آن را تهیه کنید. برای خرید هدیه تولد برای خانم ها همیشه به مناسبت خاصی نیازمند نیستیم بلکه می توانیم با ساده ترین هدیه دختران و خانم ها را خوشحال و هیجان زده کنیم. در ادامه 20 هدیه تولد دخترانه را به شما معرفی خواهیم کرد تا در رده سنی های متفاوت بتوانید بهترین هدیه ها را تهیه کنید.

https://saripan.ir/کادو-تولد-برای-دختر-20-ساله/

کادو تولد برای دختر 9 ساله
شاید برای شما هم انتخاب هدیه برای دختر 9 ساله کار سختی به نظر بیاید چرا که آن ها در سنی قرار دارند که نه به طور کامل در دوره کودکی هستند و نه در نوجوانی، بنابر این انتخاب هدیه ای متناسب با سن آن ها کاری سخت است. یادمه شاپ به شما چند پیشنهاد برای خرید کادو تولد دختر بچه به شما می دهد.

عروسک
یکی از اولین گزینه هایی که برای هدیه تولد دخترانه به ذهنمان می آید عروسک است. دختر بچه ها هرچه قدر هم بزرگ شوند اما باز هم در خفا عروسک بازی می کنند و آن ها را بسیار دوست دارند.

1) عروسک روسی دخترانه مو بلند

عروسک روسی دخترانه مو بلند دارای موهای بلند و لباس بافتنی به رنگ کرم رنگ است که بخاطره دهان نداشتن به مدل عروسک های روسی مشهور هستند. جنس این عروسک ها از پولیشی نانو است و قابلیت شستشو دارند اما با آرامی و با دست شسته می شوند. عروسک روسی دخترانه مو بلند برای رده سنی های کودک، نوجوان و جوان مناسب است. این عروسک برای کودکان زیر سه سال توصیه نمی شود.


2) عروسک می تو یو خرسی مدل I LOVE U

عروسک می تو یو خرسی مدل I LOVE U با برند متفرقه و جنس پولیشی نانو یکی از عروسک های محبوب و دوست داشتنی مشترک بین دختران و پسران است که ساخت کشور ایران است و به عنوان کادو و هدیه ای دوست داشتنی به شمار می آید.عروسک می تو یو خرسی مدل I LOVE U قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی و ضد حساسیت بودن را دارد. برای خرید انواع عروسک های می تو یو با قیمت مناسب و بسته بندی شیک و زیبا به فروشگاه اینترنتی یادمه شاپ مراجعه کنید.


کادو تولد برای دختر 10 ساله
تقریبا می توان گفت که دختر 10 ساله تقریبا بزرگسال تر از آن است که جزو دوران کودکی به حساب بیاید. بنابراین برای خرید کادو تولد دختر بچه ای در این سن چندین پیشنهاد وجود دارد که در ادامه مطالب به این موضوع خواهیم پرداخت .

3) ست لوازم تحریر 17 تکه طرح آنا و السا

ست لوازم تحریر 17 تکه طرح آنا و السا، شامل بطری آب فلزی, جامدادی فلزی، تراش رومیزی، مداد و خودکار مشکی، پاکن، خط کش و قیچی مخصوص کاغذ میباشد که به زیبایی در یک بسته گرد هم آمده تا تمامی نیاز یک دانش آموز را فراهم کند. طراحی زیبا و تعدا اقلام بکار رفته در این پک هدیه تولد دخترانه موجب شده است تا گزینه ای عالی برای کادو تولد دختر بچه بشمار آید.


4) تراش رومیزی فروزن طرح CLOCK

تراش رومیزی فروزن طرح CLOCK، یک مداد تراش بی نظیر برای دختر خانم هاست. رنگبندی زیبا، طرح ساعت و برچسب های کارتونی آن موجب گشته تا مورد پسند کودکان قرار بگید. کیفیت بالا و قیمت مناسب آن نیز از ویژگی های این مدادتراش رو میزی است این هدیه تولد دخترانه برای این رنج سنی بسیار مناسب است.


5) پک نقاشی 48 عددی آریا مدل BREIFCASE

پک نقاشی 48 عددی آریا مدل BREIFCASE، یک محصول عالی شامل 12 رنگ مدادرنگی، 12 عدد پاستل، 6 عدد ماژیک، مداد مشکی، مداد قرمز، پاکن، آبرنگ 12 رنگه همراه با قلم مو می باشد که در یک کیف جمع آوری شده است. این ست نقاشی در چهار رنگ آبی، قرمز، سبز، زرد می باشد. این محصول به عنوان کادو تولد دختر بچه در زیباترین کادوپیچی به از یادمه شاپ به شما عرضه می شود. این کادو برای خرید هدیه روز جهانی کودک هم مناسب است.


کادو تولد برای دختر 12 ساله
با ورود به سن نوجوانی طبیعتا دیگر با عنوان کادو تولد دختر بچه دیگر دنبال هدیه ای با این عنوان نمی گردیم. با بزرگ شدن سن آن ها هدیه هایشان هم بزرگ تر شده است. برای دختر 12 ساله چندین پک به عنوان هدیه تولد دخترانه پیشنهاد می شود.

6) پک هدیه تولد دخترانه کد G-100-002

پک هدیه دخترانه کد G-100-002، یک کادو و هدیه خاص برای دختر خانم ها میباشد که با تم زرد و لیمویی به زیبایی ست گشته اند. پک کادویی چه برای کودکان و چه برای بزرگتر ها بسیار جذاب می باشند زیرا علاوه بر تنوع و مقرون به صرفه بودن آن به زیبایی تزئین و اماده شده اند. همچنین یادمه شاپ برای هر گروه سنی ، با هر نوع سلیقه ای پک های کادویی خاصی را با تخفیف ویژه اماده میکند که همراه آن گیفت رایگانی هم به عنوان هدیه از تیم یادمه شاپ تقدیمتان میکند.


7) پک هدیه دخترانه کد G-100-001

پک هدیه دخترانه کد G-100-001، یک هدیه و کادو عالی برای دخترها می باشد. این پک کادویی زیبا با تم رنگی صورتی به زیبایی در کنار هم ست شده اند. همیشه پک های کادویی گزینه های عالی برای هدیه دادن هستند. مسلما افراد با گرفتن چندین هدیه متنوع به طور همزمان و زینت داده شده بسیار لذت میبرند. پک هدیه دخترانه کد G-100-001، یک کادو و هدیه عالی برای دختر ها میباشد که به زیبایی تزئین شده است. ادکلن،کیف پول فانتزی، گیره مو یک جفت، خودکار نئون 5 عدد،جاکلیدی است.


8) پک هدیه دخترانه کد G-100-008

اقلام موجود در این پک شامل : کیف پول دخترانه فانتزی،جاکارتی فانتزی دخترانه مدل I LOVE YOU، لاک MASPII،جاکلیدی و آویز کیف طرح گربه عینکدار،جعبه کادویی هارد باکس و پوشال می باشد. از ویژگی های این پک این است که یادمه شاپ مبلغ 10000 هزار تومان در کیف پول شما به عنوان هدیه شارژ میکند. هم چنین بعضی از اقلام داخل پک جهت زیبایی از جعبه اورجینال آن خارج میگردند.این کحصول برای هدیه تولد دخترانه مناسب و شیک است.

نازنین بازدید : 42 یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

رنگ ندادن فرش دستباف

چنانچه در دنیای مد نمناک اشاره شده است برای خرید یک فرش دستباف مرغوب قبل از پرداخت پول روی قسمتی از فرش یک دستمال نمداربکشید ، در صورتی که رنگ فرش دستباف مصنوعی باشد فرش به دستمال رنگ خواهد داد.

فرش دستباف هنرکده محمدی

عمر و ماندگاری بالا

عمر و ماندگاری فرش دست باف نسبت به همه ی کف پوش های دیگر بیشتر است و برای پاکیزگی و تنظیف قابلیت بسیار بالایی دارد.

آرامش روحی و روانی

از ویژگی های یک فرش دستباف این است که شما با دیدن طرح ها و رنگ های متنوع آن آرامش روحی و روانی می یابید واز آن لذت خوهید برد . برای خرید فرش دستباف فرشی را انتخاب کنید که با دیدن طرح و نقشه و رنگبندی آن لذت ببرید.

عمر فرش دستباف

طرح و نقش زیبای فرش دستباف
مزایای بی نظیر فرش دستباف
تولید نشدن الکتریسیته ی ساکن

مزیتی که فرش دستباف نسبت به سایر کف پوش ها دارد این است که به علت استفاده شدن از پشم و ابریشم و پنبه به عنوان مواد اولیه در آن ، الکتریسیته ی ساکن از فرش تولید نمی شود که این خصوصیت یکی از بهترین ویژگی های فرش دست باف است.

تامین سلامت جسمانی فرش دستباف

فرش دستباف به تامین سلامت جسمانی کمک خواهد کرد و هیچ گونه حساسیتی بوجود نمی آورند زیرا در این نوع فرش الیاف طبیعی بکار رفته و مواد تشکیل دهنده آن از طبیعت گرفته شده اما در فرش ماشینی از الیاف مصنوعی استفاده گردیده که به کار رفتن الیاف مصنوعی در فرش ماشینی برای بیماران مبتلا به آسم خطرناک است زیرا سبب بروز حساسیت می شود . کودکان خصوصا نوزادان بشدت در برابر مواد مصنوعی و شیمیایی آسیب پذیر هستند پس استفاده از فرش ماشینی برای کودکان نیز مضر است.

نازنین بازدید : 44 چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

مدتی است که آمار کاربران شبکه اجتماعی فیس بوک نسب به چند سال اخیر

کاهش چشمگیری یافته است.شاید شما نیز تصمیم گرفته اید علاوه بر اینکه

https://safir-ac.ir/پاک-کردن-اکانت-فیس-بوک/

فعالیت خود را در این شبکه پایان داده اید، حساب کاربری خود را نیز از دسترس خارج کنید.
همچنین ممکن است دلیل شما متفاوت از دیگران باشد و با وجود اینکه هنوز فعالیت زیادی در این شبکه اجتماعی دارید، به دلایل شخصی حساب کاربری خود را از به طور موقت مسدود کرده و یا برای همیشه آن را حذف کنید.
اما پیش از توضیح نحوه انجام این کار بهتر است به مقایسه تفاوت مسدود کردن موقت حساب (Deactive) و همچنین پاک کردن همیشگی حساب کاربری (Delete Account) بپردازیم.

در Deactive
– افراد دیگر قادر نخواهند بود تا اطلاعات موجود بر روی Timeline شما را ببینند.
– کاربران فیس بوک دیگر قادر نخواهند بود تا شما را جستجو کنند.
– برخی از اطلاعات مانند پیام هایی که شما برای دیگران ارسال کرده اید ممکن است همچنان قابل مشاهده باقی بمانند.
– اطلاعات کاربری مانند مطالب،عکس ها،دوستان و… به خاطر این که ممکن است شما روزی به برگشت مجدد به فیس بوک فکر کنید باقی خواهند ماند (اما کسی نمی تواند آن ها را مشاهده کند)
– به محضی که حساب کاربری خود را مجددا فعال کنید خواهید توانست تا اطلاعات خود را مجددا مشاهده کنید.

در Delete
– مجددا نخواهید توانست تا به حساب کاربری خود دست پیدا کنید.
– برخی از اطلاعات مختص شما نیستند و حتی بعد از پاک کردن همیشگی حساب کاربری باقی خواهند ماند،مانند پیام های ارسال شده برای دیگران
– ممکن است پروسه پاک کردن حساب کاربری شما و اطلاعاتتان

مانند مطالب، عکس ها و… حدود ۹۰ روز زمان ببرد.البته طی این مدت مانند Deactive کردن حساب کاربری، سایرین نمی توانند اطلاعات شما را ببینند.
همچنین تا ۱۴ روز زمان دارید تا از تصمیم خود منصرف شوید و طی این دو هفته حساب شما Deactive باقی خواهد ماند.
– برخی از اطلاعات برای مقاصد کاری در دیتابیس فیس بوک باقی خواهند ماند.

نحوه Delete کردن

برای این کار زمانی که به حساب کاربری خود وارد شده اید بر رویلینک زیر کلیک کنید.

https://www.facebook.com/help/delete_account

پس از آن با صفحه زیر رو به رو خواهید شد.

آموزش پاک کردن اکانت فیس بوک / تفاوت دی اکتیو با پاک کردن چیست؟

بعد از کلیک کردن بر روی گزینه ” Delete my account ” وارد صفحه زیر خواهید شد.

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید سپس گزینه ok

آموزش پاک کردن اکانت فیس بوک / تفاوت دی اکتیو با پاک کردن چیست؟
آموزش پاک کردن اکانت فیس بوک / تفاوت دی اکتیو با پاک کردن چیست؟
آموزش پاک کردن اکانت فیس بوک:
پس از وارد کردن پسورد خود و captcha، پیغامی مبنی بر اینکه تا دو هفته فرصت دارید

تا از کرده خود پشیمان شوید (!) به شما نمایش داده خواهد شد.در این مدت حساب کاربری شما دی اکتیو مانده و بعد از آن به کل حذف خواهد شد.

آموزش پاک کردن اکانت فیس بوک / تفاوت دی اکتیو با پاک کردن چیست؟

آموزش پاک کردن اکانت فیس بوک:
خب کار تمام است…اکانت شما حذف شد(ناگفته نماند و مجددا عرض میکنیم تا ۱۴روز فرصت دارید وارد اکانت خود شوید و از حذف شدن کامل از جلوگیری کنید)

نازنین بازدید : 44 چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

اسنپ چت که برای نخستین بار در سال 2011 معرفی شد در واقع ترکیبی از یک شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام و یک پیام رسان مثل واتساپ است. برنامه روی دوربین باز می شود و به شما اجازه میدهد که اتفاقاتی که در لحظه برای شما در حال رخ دادن است را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با استفاده از دوربین اسنپ چت شما می توانید عکس یا فیلم های 60 ثانیه ای ضبط کرده و و برای دوستان خود ارسال کنید.
معرفی ویدئویی برنامه اسنپ چت اندروید
ویدئو معرفی برنامه

https://today-news.ir/دانلود-برنامه-اسناب-چات/

یکی از قابلیت های محبوب  امکان اضافه کردن فیلتر و استیکر به عکس ها و ویدیو هاست. این ویژگی در طول زمان بسیار پیشرفت کرده و هم دقت قرارگیری استیکرها بسیار زیاد شده و هم تنوع آن ها افزایش پیدا کرده است. نکته جالب در مورد تنوع این استیکرها و لنز ها این است که برنامه تقریبا هر روز آن ها را به روز رسانی میکند و بر تعداد آن ها می افزاید. شما همچنین امکان ساخت استیکر و لنز را در این برنامه خواهید داشت.
‏به خاطر داشته باشید که ویدیوهای آن بعد از مدتی به صورت اتوماتیک توسط سرورهای این برنامه پاک می شوند. اگر ویدیو ارسال شده توسط همه افراد دیده شود، بلافاصله پاک می شود. اما اگر هیچ یک از افرادی که ویدیو را برایشان ارسال کرده اید ان را ندیده باشند، ویدیو تا 30 روز روی سرورهای برنامه باقی میماند و بعد از آن پاک می شود. اما اگر ویدیو را در یک گروه فرستاده باشید و هیچکس آن را ندیده باشد، آن ویدیو بعد از 24 ساعت پاک می شود بنابراین برای دیدن ویدیو ها وقت را تلف نکنید.
همانطور که از نام برنامه پیداست، یک بعد پیام رسانی هم دارد. شما با استفاده از این برنامه می توانید به دوستان خود چت کنید یا در قالب استوری فعالیت های روزانه خود را به اشتراک بگذارید. یکی دیگر از قابلیت های کاربردی این برنامه امکان برقراری تماس ویدیویی گروهی است که به طور همزمان از حضور 16 نفر پشتیبانی می کند. همچنین تمام فیلترها و لنزها در این بخش نیز قابل استفاده اند.
این app در کنار قابلیت های پیام رسانی، ویژگی های یک شبکه اجتماعی کامل را نیز دارد. شما در این اپلیکیشن می توانید دوستان خود را دنبال کنید و از فعالیت های روزانه آن ها مثل عکس ها و ویدیوها یا استوری هایی که به اشتراک می گذارند مطلع شوید.
همچنین امکان اشتراک گذاری لوکیشن را  به کاربران می دهد تا از محل گشت و گذار دوستان خود مطلع شوید. البته می توانید این قابلیت را غیرفعال کنید یا فقط با کسانی که دوست دارید آن را به اشتراک بگذارید.

همچنین یک پروفایل اختصاصی برای شما و بهترین دوستتان در نظر گرفته است. این قابلیت که Friendship Profile نام دارد پروفایل شما و دوستتان را با ویژگی های که می خواهید شخصی سازی می کند تا لحظاتی که برایتان ارزشمند می باشد را در آن ثبت کنید.
ویژگی های این برنامه:
‏• ارسال عکس و ویدیو برای دوستان
‏• فیلترهای متنوع برای عکاسی و فیلمبرداری
‏• امکان ضبط ویدیوهای 60 ثانیه ای
‏• آپدیت روزانه استیکرها و لنزها
‏• امکان ساخت استیکر
‏• برقراری تماس تصویری
‏• پشتیبانی همزمان از 16 نفر در تماس ویدیویی
‏• اشتراک گذاری فعالیت های روزانه از طریق استوری
‏• امکان دنبال کردن دوستان
‏• قابلیت به اشتراک گذاری لوکیشن
اسنپ چت الفا چیست؟
Snapchat Alpha یک نسخه سریعتر و ساده شده از Snapchat است. این نسخه برای اندروید با تمرکز بر عملکرد و سهولت استفاده،  بازسازی مجدد شده است، لازم به ذکر است نام دیگر این نسخه snapchat beta میباشد. 

چگونه اکانت اسنپ چت بسازیم؟
• ابتدا برنامه Snapchat را برای Android دانلود کنید.

‏• برنامه را باز کنید.
‏• برای ایجاد یک حساب کاربری جدید ، روی ثبت نام (sign up) ضربه بزنید.
‏• نام خود را وارد کنید و روی ‘Sign Up & Accept’ ضربه بزنید.
‏• تاریخ تولد خود را وارد کنید.
‏• یک نام کاربری انتخاب کنید.
‏* لطفا توجه داشته باشید: شما نمی توانید پس از ایجاد نام کاربری خود آن را تغییر دهید. 
• یک رمز عبور ایمن درست کنید که به راحتی می توانید آن را به خاطر بسپارید.
‏• شماره تلفن خود را وارد کرده و آن را تایید کنید. این مرحله اختیاری است ، اما اگر به هر دلیلی دسترسی به حساب خود را از دست دهید  می توانید با  قابلیت برگردانی رمز عبور و دریافت لینک آن از طریق اس ام اس به شماره تلفنی که وارد کرده اید به حساب خود دسترسی یابید. البته اگر علاقه ای به استفاده از شماره خود ندارید میتوانید از ایمیل برای این کار استفاده کنید.
آیا اسنپ چت فیلتر است؟
بله این برنامه در حال حاضر در ایران فیلتر است.

ویدیوها چند ثانیه ای هستند؟
شما در این برنامه می توانید تا 60 ثانیه ویدیو ضبط کنید و برای دیگران ارسال کنید.

ویدیوها تا چند روز در این برنامه می مانند؟

نازنین بازدید : 48 چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

وقتی حساب توییتر خود را به طور کامل حذف کنید ، نام صفحه نمایش ، نام نام خانوادگی و اطلاعات نمایه خود را از دست می دهید. این چگونه به شما می آموزد چطور حساب کاربری توییتر خود را حذف کنید. برای حذف حساب کاربری خود ، لازم است که حساب غیرفعال شود و پس از 30 روز بدون ورود به آن حساب ، حذف شود. قبل از حذف حساب توییتر ، اگر می خواهید در آینده دوباره از آنها استفاده کنید ، باید نام و نام کاربری ایمیل خود را تغییر دهید.

با استفاده از Twitter.com
چگونه یک حساب کاربری توییتر را حذف کنیم
حذف اکانت TikTok
حذف اکانت تلگرام

حذف اکانتهای دیگر شبکه های اجتماعی
1. در مرورگر خود به https://www.twitter.com/ بروید.
 اگر از قبل وارد حساب توییتر خود شوید ، صفحه اصلی توییتر شما باز خواهد شد.

اگر به حساب کاربری خود وارد نشده اید ، روی گزینه Log In (گوشه سمت راست بالای پنجره) کلیک کنید ، سپس آدرس ایمیل (یا نام کاربری یا شماره تلفن) و رمزعبور خود را وارد قسمت های متنی برچسب بزنید. در صورت درخواست شما ممکن است مجبور شوید متن ارسال شده به تلفن خود را تأیید کنید.
چگونه یک حساب کاربری توییتر را حذف کنیم
2. روی More کلیک کنید.
این گزینه در منوی سمت چپ صفحه است. یک منوی کشویی ظاهر می شود.

چگونه یک حساب کاربری توییتر را حذف کنیم
۳. روی Setting and privacy (تنظیمات و حریم خصوصی) کلیک کنید.
در بخش دوم گزینه ها قرار دارد.

چگونه یک حساب کاربری توییتر را حذف کنیم
۴. روی Deactivate your account (غیرفعال کردن حساب من) کلیک کنید. 
در انتهای صفحه تحت عنوان “داده ها و مجوزها” قرار دارد.

وقتی درخواست غیرفعال کردن حساب خود را بدهید ، در واقع حساب خود را حذف می کنید.
چگونه یک حساب کاربری توییتر را حذف کنیم
۵. روی Deactivate (غیر فعال کردن) کلیک کنید.
 این گزینه در زیر دیواری است که توضیح می دهد قبل از غیرفعال کردن حساب خود مانند تغییر نام نام کاربری و ایمیل خود اگر می خواهید دوباره از آنها استفاده کنید یا داده های توییتر خود را بارگیری کنید ، می توانید قبل از غیرفعال کردن حساب کاربری خود کار دیگری انجام دهید.

نازنین بازدید : 53 شنبه 11 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

این فرش از نقش و ترکیب زیبایی برخوردار است که آن را به اثری ارزنده و هنری تبدیل کرده است. در این میان می توان گفت که بافت فرش دوتایی در بین ترکمن های استان خراسان شمالی بیشتر دیده می شود و به دلیل کوچک بودن ، بافت این فرش بسیار دشوار و زمان بر است. دو نمونه از طرح های اساسی که برای بافتن فرش های دوتایی استفاده شده ترنج و چهار فصل است. به خاطر داشته باشید که بافت فرش دوبل و بافت آن با سایر فرش ها متفاوت است که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

فرش دورو چیست؟
اگر می خواهید اطلاعات کاملی در مورد بافتن فرش های دوتایی بدست آورید ، اولین کاری که باید انجام دهیم این است که بدانیم بافتن به چه معنی است. توجه داشته باشید که به طور کلی می توان گفت مهمترین مرحله قبل از بافتن هر قالی و قالیچه ، عمل بافت آن است که به روشهای مختلف انجام می شود. در واقع اگر می خواهید فرشی منحصر به فرد و زیبا خلق کنید ، ابتدا باید آن را به بهترین شکل ببافید ، زیرا وجود بافت بی عیب و نقص می تواند فرشی با کیفیت و با ظاهری مناسب ایجاد کند.

فرش دورو چیست؟

بافت فرش های دوتایی به دو شکل ثابت و چرخشی انجام می شود که هر کدام تفاوت های خود را دارند. البته محاسبات انجام شده برای بافته های ثابت و چرخشی معمولاً از یک نوع بوده و هر دو در وسط فرش قرار می گیرند. همچنین به خاطر داشته باشید که برای بافتن فرش های دوتایی و سایر فرش ها ، شما به ابزار و موادی نیاز دارید که قبل از شروع کار باید آنها را جمع کنید.

ابزار لازم برای بافت فرش
با وجود اهمیت فراوان بافتن فرش های دوتایی برای زیبایی و کیفیت فرش های بافته شده ؛ افرادی که قصد خرید یا بافتن این فرش را دارند باید از این مرحله آگاهی کامل داشته باشند. همانطور که گفته شد برای بافتن تجهیزات خاصی لازم است و آویز فرش یا در واقع همان قاب فلزی یا چوبی که فرش و قالیچه روی آن بافته می شود ، از مهمترین این ابزارهاست. آویزهای فرش در انواع مختلفی موجود است و دارای اندازه های مختلفی است که افراد می توانند با توجه به نیاز خود انتخاب کنند که از بین آنها آویزهای افقی و عمودی متداول ترین هستند.

بیشتر بخوانید نقش فرش در دکوراسیون داخلی چیست؟
پس از تهیه این دستگاه ، زمان تهیه کارت فرش فرا رسیده است. وقتی می خواهید یک فرش دوبل یا فرشی دیگر ببافید ، ابتدا باید یک کارتن فرش یا همان شکل فرش تهیه کنید ، همانطور که هنگام بافتن تعداد نخ های تار مطابق با کارت فرش مشخص می شود. به همین دلیل قبل از بافت باید مهارت کافی برای خواندن نقشه فرش ها را داشته باشید.یکی دیگر از ابزارهای مورد نیاز برای این کار کاموایی است که از پشم ، پشم یا ابریشم ساخته می شود و متناسب با سلیقه افراد انتخاب می شود.

قالی بافی دوتایی
همانطور که گفته شد ، بافت فرش دوبل به دو شکل ثابت و چرخشی انجام می شود و برای بافت فرش ثابت دوبل ، از یک گاوآهن استفاده می شود. در این نوع بافت ابتدا تعداد گره ها بر اساس کارت محاسبه می شود و بر اساس آن یک سوراخ در وسط بسته می شود. در این روش شافت در نظر گرفته شده برای جریان کار بدین صورت است که در ابتدای کار ابتدا اولین واحد از چرخ دنده ایجاد می شود و سپس نخ مورد نظر از زیر تیر عبور داده شده و از قسمت بالای شاخه به شاسی ارسال می شود سر. سپس به پایین مسیر ارسال می شود و پیچ خورده و این عملیات تا انتها تکرار می شود.

نازنین بازدید : 40 پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

روفرشی جدید، انواع کاور فرش را از کجا بخرم؟
کاور فرش را واقعا لازم داریم؟ این روزها قیمت فرش حتی فرش ماشینی هم سرسام آور شده است. برای اینکه فرش تان آسیب نبیند، باید روی آن را با پارچه ای بپوشانید. قدیمها خانمهای خانه روی فرش ملحفه پهن میکردند. این روش اگرچه زیبایی خانه را از بین میبرد یک مشکل دیگر هم داشت. بافت الیاف ملحفه نازک است و اگر چیزی روی آن بریزد فرش خراب می شود. این روزها صنعت نساجی مشکل تمیز ماندن فرش را حل کرده است. انواع روفرشی جدید در بازار موجود است. در این مطلب چیدانه درباره این کالای مفید و کاربردی بیشتر میخوانید.

 کاور فرش زکسیس
 کاور فرش زکسیس
انواع کاور فرش
کاور فرش زکسیس
 کاور فرش زکسیس
 کاور فرش زکسیس
کاور فرش جدید
کاور فرش زکسیس
روفرشی چیست؟
روفرشی پارچه‌ای با بافت ضخیم است که مثل فرش طرح‌های جذاب و زیبا دارد. اگر فرش دست‌باف یا ماشینی دارید و نمی‌خواهید کثیف و لک‌‌آلوده شود؛ باید یک کاور فرش خوب بخرید تا از قالی‌تان که این همه پول برای‌اش داده‌اید، محافظت کند.

 کاور فرش زکسیس
 کاور فرش زکسیس
انواع کاور فرش
کاور فرش زکسیس
کاور فرش به چه درد می‌خورد؟
روفرشی یا کاور فرش صرف‌نظر از طرح زیبایش، سبب حفاظت از فرش گران‌قیمت شما می‌شود. البته اگر قالی عیبی هم داشته باشد، با انواع روفرشی جدید می‌توان، این نقایص را پوشاند.

 کاور فرش زکسیس
 کاور فرش زکسیس
کاور فرش جدید
کاور فرش زکسیس
مزایای استفاده از روفرشی
محافظت رنگ فرش از تابش نور خورشید و ایجاد رنگ‌پریدگی
پوشاندن عیوب فرش
پیش‌گیری از لک شدن فرش
پیش‌گیری از کثیفی و خاک گرفتن فرش
کاهش مرتبه‌های نیاز به شستشوی فرش در سال
جلوگیری از سائیدگی بافت فرش
تنوع طرح‌ها و مدل‌ها برای کف منزل
روکش موقت برای مواقع مهمانی که نمی‌خواهید فرش را جمع کنید
 کاور فرش زکسیس
 کاور فرش زکسیس
کاور فرش جدید
کاور فرش زکسیس
انواع کاور فرش
اگر می‌خواهید روفرشی جدید بخرید باید در نظر داشته باشید کهتولید کننده عمده این کالا، مدل‌های بسیار متنوعی را به بازار عرضه می‌کند؛ برای آشنایی بیشتر با این سبک‌ها و جنس‌ها می‌توانید این مطلب را تا انتها بخوانید یا با مراجعه حضوری به شوروم زکسیس، از کارشناسان این شرکت درباره انتخاب کاور فرش کمک بگیرید.

 کاور فرش زکسیس
 کاور فرش زکسیس
انواع کاور فرش
کاور فرش زکسیس
جنس کاور فرش
روفرشی ابریشمی: این کاورهای فرش از  الیاف ابریشم مصنوعی بافته می‌شوند و چون نرم‌اند برای افرادی که عادت به نشستنن روی زمین دارند یا کودک خردسال‌شان روی زمین چهار دست و پا راه می‌روند، مناسب‌تراند.
روفرشی مخمل ابریشم: این جنس بسیار نرم است و به خاطر مخمل بودن وزن بالایی دارد و روی فرش لیز نمی خورد.
روفرشی مخمل: روفرشی های مخمل اصولا ترکیبی از مخمل و نخ هستند و کیفیت خوبی دارند
روفرشی دوشانل: جنس آن همانند روفرشی مخمل است، منتهی نخ های به کار رفته در آن هر دو مخمل اند  و ترکیبی از مخمل و نخ معمولی نیست. همین ویژگی آنها را سنگین تر کرده است‌.
روفرشی زرکدار:  یکی از نخ های به کار رفته در نوع مخمل در این مدل از نخ زرک است.
 کاور فرش زکسیس
 کاور فرش زکسیس
انواع کاور فرش
کاور فرش زکسیس
انواع مدل روفرشی بازار
روفرشی کلاسیک:این کاورهای فرش دارای طرح‌های خشتی، افشان، لچک و ترنج هستند و برای خانه‌هایی که تم دکوراسیون کلاسیک دارند، مناسب‌‌اند.
روفرشی مدرن: طرح این روفرشی‌ها مدرن، وینتیج یا ورساچه است که برای منازل مدرن خریداری می‌شوند.
 روفرشی کشدار: در این مدل برای پیش‌گیری از حرکت و سرخوردن روفرشی و حالت جمع شدگی، دورتادور کاور رفرش کش‌دوزی شده است.
روفرشی کودک: در این سبک روفرشی میتوان انواع مدلهای کارتونی را برای اتاق کودک سفارش داد.

تعداد صفحات : 12

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 116
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 95
 • باردید دیروز : 9
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 513
 • بازدید ماه : 702
 • بازدید سال : 5,326
 • بازدید کلی : 13,907