loading...

ناز گل هدیه

بهترین هدیه تولد برای دختر

نازنین بازدید : 52 پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

مشکل لودینگ در افزونه المنتور : اگر شما از افزونه المنتور استفاده می کنید حتماً با یکی از مشکلات شایع در این افزونه آشنا هستید مشکلی که قرار در این مقاله پیرامون صحبت کنیم لودینگ المنتور است،به این صورت که شما قرار است با استفاده از المنتور یک صفحه طراحی کنید والمنتور امکان استفاده از المان ها را به شما نمی دهد و در حالت لودینگ باقی می ماند‌.

معمولاً در این مواقع کاربران فکر می‌کنند که افزونه المنتور ایرادی دارد یا اینکه چون افزون لایسنس ندارد این مشکلات به وجود می آید.ولی به این صورت نیست دلیل لودینگ افزونه المنتور که قرار است در این مقاله پیرامون آن صحبت کنیم بیشتر مشکلات فنی وب سایت می باشد.

در ادامه این مطلب می خوانید    
نحوه رفع خطای لودینگ در افزونه المنتور
معمولاً خطای لودینگ در المنتور زمانی پیش می آید که هاست میزبانی وب سایت شما منابع لازم برای استفاده از این افزونه را نداشته باشد،یا اینکه  تداخلی بین افزونه ها و یا افزونه المنتور با قالب وردپرس شما باشد همچنین گاهی ممکن است به خاطر استفاده زیاد از افزودنی های المنتور این مشکل به وجود بیاید که در ادامه به بررسی و رفع این موضوع به صورت مفصل می پردازیم.

مشکل لودینگ افزونه المنتور
رفع خطای لودینگ در المنتور

مشکلات منابع هاست میزبانی
با توجه به اینکه خود وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای سنگین است و اگر شما از یک هاست میزبانی با کیفیت یا اگر سرور اختصاصی یا مجازی داشته باشید با مشکلاتی برخورد خواهید کرد افزونه المنتور یک سری پیش نیاز ها دارد که باید در سایت خودتان پیش نیاز ها را رعایت کنید،که در ادامه شما می توانید پیش نیاز های لازم برای افزونه المنتور را روی سایت خودتان بررسی کنید.

دقت کنید شما باید مواردی که در ادامه همین مطلب گفته می شود را از پشتیبان هاست خود سوال نمایید،که روی سرور اختصاصی یا هاست شما این موارد رعایت شده است یا نه هر یک از گزینه های زیر که روی هاست شما رعایت نشده باشد ، یا از مقدار پیش فرض کمتر باشد برای استفاده از افزونه المنتور و حتی بقیه افزونه های سنگین وردپرس به مشکل خواهید خورد.

باید بررسی کنید هریک از این موارد روی هاست میزبانی شما به دقت رعایت شده باشند :

نسخه PHP مورد نیاز : نسخه ۷.۳ به بالا
نسخه MySQL مورد نیاز : ۶ به بالا
Max Upload Size : حداقل ۲۵۶ به بالاتر
Memory limit : حداقل ۲۵۶ به بالاتر
Max Execution Time : حداقل ۱۲۰ به بالاتر
PHP Zilp : باید روی سرور فعال باشد
cURL : باید روی سرور فعال باشد
نسخه وردپرس مورد نیاز : ۵ به بالا ( ترجیحا آخرین نسخه منتشر شده )
پایین بودن نسخه php هاست
یکی از موارد مهمی که باعث عدم کارکرد افزونه المنتور و حتی دیگر افزونه های حرفه ای وردپرس خواهد شد،پایین بودن نسخه php هاست میزبانی شماست که باید از طریق پشتیبان هاست خود برای ارتقاء نسخه php هاست اقدام کنید دقت کنید حداقل نسخه PHPبرای کارکرد خوب افزونه المنتور 7.3 است.

آموزش تغییر نسخه PHP در هاست های سی پنل و دایرکت ادمین
آموزش تغییر نسخه PHP در هاست های سی پنل و دایرکت ادمین
آموزش تغییر نسخه PHP : هر کسی که در حوزه طراحی سایت و قالب فعالیت داشته باشد، احتمالا به این مشکل در هاست برخورده اید ...
بررسی کامل را بخوانید
 

محدودیت حافظه php
محدودیت حافظه php یکی دیگر از عواملی است که باعث عدم کارکرد صحیح افزونه المنتور خواهد شد حداقل میزان حافظه php روی هاست میزبانی شما باید 256 مگابایت باشد.

با توجه به اینکه در اکثر شرکت های میزبانی وب تبلیغی مبنی بر درخواست میزبانی وردپرس شده اما دقت کنید،تمام هاست میزبانی که به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد یک سری محدودیت‌ها را دارند برای رفع این محدودیت ها در هنگام بروز مشکل برای وردپرس باید از طریق پشتیبانی هاست میزبانی اقدام کنید.

مشکل افزودنی های وردپرس
همانطور که در بالا به موضوع هاست میزبانی اشاره کردیم اگر شما از یک هاست قوی استفاده نکرده باشید،در استفاده از افزونه المنتور به مشکل خواهید بود دقت کنید شما اگر افزودنی های المنتور را روی سایت خودتان نصب کرده باشید به عنوان مثال افزونه المنت پک نباید از همه المان های این افزونه استفاده کنید.

توصیه ما این است که شما به تنظیمات افزونه المنتور یا دیگر افزودنی های خود مراجعه کنید و همه المان های موجود در این افزودنی ها را غیر فعال کنید و سپس تنها المان هایی را که نیاز دارید،در صفحه سازی سایت خود استفاده کنید فعال کنید و بقیه المانها غیر فعال باشد در این صورت فشار کمتری روی سایت و افزونه المنتور شما خواهد بود که میتوانید به راحتی از افزونه استتفاده کنید.

مشکل تداخل افزونه المنتور با قالب سایت
یکی دیگر از موارد مربوط به مشکل لودینگ در افزونه المنتور که ممکن است مانع استفاده از افزونه المنتور روی سایت شما باشد ناسازگاری است،که بین افزونه المنتور و قالب وردپرس شما پیش می آید برای این منظور شما می توانید قالب وردپرس خودتان را غیر فعال کنید و برای چند دقیقه از قالب های پیش فرض وردپرس روی سایت خودتان استفاده کنید.

بررسی تداخل بین افزونه المنتور با دیگر افزونه ها
یکی دیگر از کارهایی که باید هنگام مشکل در کارکرد افزونه المنتور بررسی کنیم تداخل بین افزونه المنتور با دیگر افزونه های موجود در سایت ما است به این صورت که شما باید همه افزونه های موجود روی سایت را غیر فعال کنید و تنها افزونه المنتور فعال باشد و افزونه ها را به صورت دستی و تک به تک فعال کنید و با هر بار که یک افزونه را فعال می‌کنیم.بررسی کنیم که این تداخل در افزونه المنتور برطرف شده یا خیر که به این صورت میتوانید تداخل بین افزونه ها با افزونه المنتور را در سایت بررسی و اگر تداخلی باشد رفع کنیم.

تغییر ویرایشگر المنتور
تصویری از بخش تغییر ویرایشگر در تنظیمات افزونه المنتور

تغییر ویرایشگر المنتور
یکی از روش های دیگری که می توانید با مشکل لودینگ در افزونه المنتور مقابله کنید تغییر روش بارگذاری ویرایشگر است برای فعال سازی این قابلیت شما باید به بخش تنظیمات افزونه المنتور و تب پیشرفت مراجعه کنید.

در این قسمت باید تغییر روش بارگذاری ویرایشگر را روی حالت فعالسازی قرار دهد و تنظیمات را ذخیره کنیم و سپس دوباره برگه تازه ایجاد کنید و وارد ویرایشگر المنتور شوید یکی از روش هایی که البته کمتر احتمال رفع لودینگ المنتور را دارد همین فعالسازی تغییر روش بارگذاری ویرایشگر در این افزونه است.

بررسی فایل htaccess
اگر وب سایت شما روی یک وب سرور آپاچی میزبانی می شود معمولاً در این هاست های میزبانی تمامی دستورات صورت گرفته در زمینه و تغییرات وب سایت از طریق یک فایل به htaccess عکس صورت می‌گیرد که شما باید بررسی کنید که کدهای این فایل به چه صورت و در کجا اجرا می شود پیشنهاد ما این است که شما از این فایل یک پشتیبان تهیه کنید و فایل را به صورت کامل از روی سایت خودتان حذف کنید.

نازنین بازدید : 39 پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

هارد اکسترنال تشکیل شده از یک هارد اینترنال لپ تاپی و یا هارد داخلی دسکتاپ است.

زمانی که یک هارد اضافی در منزل دارید ومورد مصرف آن را نمی دانید ، پیشنهاد می کنیم تا با تبدیل آن به هارد اکسترنال ، اطلاعات خود را همیشه در کنار خود داشته باشید.

بررسی های قبل از اقدام به تبدیل هارد داخلی کامپیوتر به هارد اکسترنال
هیچ گاه برای خرید باکس تبدیل هارد اینترنال به هارد اکسترنال عجله نکنید و قبل از آن حتما مسائل مختلفی را بررسی نمایید که دچار مشکلات و گرفتاری های بعد از آن نشوید . در این مقاله به بررسی این مسائل پرداخته شده تا مطمئن شوید که هارد قدیمی شما ویژگی تبدیل شدن به یک هارد اکسترنال را داشته باشد . ما چندین ویژگی از هارد های اینترنال را بررسی کرده ایم که اگر این ویژگی ها در هارد مورد نظر شما وجود داشت و توانستید آنها را تشخیص و شناسایی کنید می توانید به سراغ تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال بروید .

تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال

تست سلامت هارد داخلی
برای اینکه هارد داخلی خود را به هارد اکسترنال تبدیل نمایید باید از سلامت آن مطمئن شوید . در بعضی از موارد ممکن است صداهایی از هارد دیسک مانند صدای تق تق شنیده شود که احتمال خراب بودن یکی از قطعات داخلی هارد دیسک می باشد . برای مطمئن شدن از سالم بودن هارد دیسک باید آن را از نظر سلامت تست کنید . برای این کار از نرم افزار Crystal Disk Info استفاده می کنیم . این نرم افزار را می توان از سایت های دانلود دریافت نمایید و نصب کنید تا با استفاده از آن به تاریخچه هارد دیسک و اطلاعات و تنظیمات دیگر آن دسترسی داشته باشید .

بعد از نصب برنامه اطلاعات کاملی از قبیل نوع اتصال هارد دیسک ، سریال نامبر ، سرعت ، استاندارد ها و قابلیت های هارد دیسک را نشان می دهد . یکی از امکانات این برنامه تست سلامت هارد دیسک می باشد که اگر وضعیت Health Status در برنامه مورد نظر مناسب بود به این معنی می باشد که هارد دیسک شما در وضعیت خوبی به سر می برد ولی اگر وضعیت سلامت هارد مناسب نبود و وضعیت قرمز را مشاهده کردید به این معناست که دیگر عمر آن هارد به پایان رسیده است و شما باید فکر خرید یک هارد جدید باشید .

سایز هارد دیسک
هارد دیسک ها دارای دو اندازه استاندارد هستند ، سایز هارد دیسک های مکانیکی داخلی برای کامپیوتر های رومیزی 3.5 اینچ می باشد و کمی بزرگ تر از هارد دیسک های لپ تاپ هستند ولی به نسبت ارزان تر نیز هستند . همچنین بدلیل مصرف برق بالاتر این هارد دیسک ها ، به یک منبع تغذیه خارجی هم نیاز می شود . یعنی اگر بخواهید این نوع هارد را به هارد اکسترنال تبدیل کنید می بایست این مورد را در نظر berq properties بگیرید زیرا این نوع هارد می بایست به یک منبع تغذیه وصل باشد .

اما اندازه هارد های مکانیکی لپ تاپ و همچنین حافظه SSD به سایز 2.5 اینچی کاهش پیدا کرده است . که می توان سایز آنها را به اندازه یک گوشی هوشمند در نظر گرفت . همچنین این نوع هارد ها نیاز به منبع تغذیه خارجی ندارند و این به این معناست که تنها با یک کابل دیتا می توانید این هارد را به کامپیوتر وصل کرده و استفاده کنید .

سرعت و ظرفیت هارد درایو
هارد دیسک از طریق باکس تبدیل بوسیله USB به کامپیوتر متصل می شود که دارای تفاوت در سرعت انتقال اطلاعات می باشد . این تفاوت بستگی به نوع مادربرد شما و قابلیت پشتیبانی آن از USB 3.0 می باشد . اگر اتصال از طریق USB 3.0 باشد ، سرعت انتقال اطلاعات تقریبا معادل سرعت انتقال اطلاعات از طریق کابل ساتا می باشد ولی اگر از طریق USB 2.0 باشد سرعت انتقال کمتر از آن می باشد .

یکی از مهم ترین فاکتور های تعیین کننده سرعت خواندن و نوشتن هارد دیسک ، سرعت چرخش صفحات درون آن است. سرعت آن بر اساس تعداد چرخش در دقیقه (RPM) مشخص می شود . هر چه سرعت چرخش هارد بیشتر باشد ، تاخیر دسترسی به داده ها نیز کمتر می شود چون چرخیدن صفحات است که سکتور داده ها را زیر هد خواندن/نوشتن قرار می دهد .

سرعت چرخش هارد های عادی از 4800 rpm گرفته تا ۱۵۰۰۰rpm است . در بازار معمولاً انواع ۵۴۰۰ rpm و ۷۲۰۰ rpm یافت می شود .

بستگی به نوع هارد دیسک خود نسبت به تبدیل آن به هارد اکسترنال اقدام نمایید . هارد دیسک های با سرعت 5400 مصرف برق پایین تری دارند و برای کار با لپ تاپ ها مناسب تر می باشند . در صورتی که هارد دیسک های 7200 سرعت بالاتری دارند و برای اتصال به دستگاه های رومیزی مناسب تر می باشند .

نکته قابل توجه این است که اتصالات قدیمی تر از USB 2.0 معمولا از دیسک های با ظرفیت بالا پشتیبانی نمی کنند ، بنابراین برای پشتیبانی از هارد های با ظرفیت بالا بهتر است از باکس هایی با درگاه های (+2TR) استفاده کنید .

نوع رابط اتصال هارد دیسک
هارد دیسک های اینترنال به وسیله کابل های PATA یا SATA به کامپیوتر متصل می شوند . اتصالات پاتا یا IDE از سال ۱۹۸۰ تا سال ۲۰۰۵ بازار هارد دیسک ها را در اختیار داشتند و در اصل یک اتصال بزرگ شبیه کابل چاپگر بودند . نحوه اتصالات با کابل SATA در سال ۲۰۰۳ معرفی شد که شما میتوانید این نوع اتصال را نیز ( به صورت L در هارد بالایی در تصویر زیر مشخص است) مشاهده کنید .

قبل از اینکه وارد مرحله بعدی شناسایی و تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال شویم حتما هارد خود را بررسی کنید که آیا از کابل SATA استفاده میکند یا خیر .

تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال

مقالات مرتبط
آموزش اتصال هارد اکسترنال به مک بوک و آی مک

رفع مشکل رایت پروتکت شدن فلش مموری و کارت حافظه

آموزش نصب هارد داخلی کامپیوتر

چرا باید هارد دیسک لپ تاپ خود را با حافظه اس اس دی تعویض…

انتخاب باکس مناسب برای تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال
در مرحله بعد ، زمانی که از وضعیت هارد دیسک خود از جمله کابل های اتصال ، سلامت هارد ، سایز هارد دیسک و سرعت و ظرفیت آن مطمئن شدید به سراغ انتخاب باکس سازگار با هارد دیسک مورد نظر میرویم . برای انتخاب باکس تبدیل هارد دیسک باید به نکاتی توجه داشته باشید که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

طراحی و کیفیت باکس تبدیل هارد دیسک
معمولا برای تولید باکس تبدیل هارد دیسک از دو ماده پلاستیک و فلز استفاده می شود . باکس با جنس بدنه فلزی ، از نظر ظاهری چنگی به دل نمی زند . اما از جمله مزایای آن می توان به انتقال بهتر حرارت اشاره کرد که باعث طول عمر هارد دیسک شما می شود . از نظر استحکام نیز بسیار مقاوم تر از باکس با بدنه پلاستیکی می باشد .

باکس با جنس بدنه پلاستیکی ، از نظر ظاهری بسیار شکیل و مانند هارد اکسترنال های موجود در بازار می باشد . این نوع بدنه نیز از نظر مقاومت در شرایط خوبی قرار دارد زیرا از پلاستیک فشرده شده از ساخت آن استفاده شده است . برای خرید باکس مورد نظر خود نسبت به نوع کاربری از هارد دیسک ، باکس با بدنه مناسب را انتخاب نمایید .

تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال

پورت اتصالی به دستگاه
نحوه اتصال هارد اکسترنال به کامپیوتر بسیار مهم می باشد . با توجه به شرایط استفاده شما و وسایل موجود خود باید بررسی کنید که از چه نوع پورتی بیشتر استفاده می کنید و برای شما دسترسی به چه نوع اتصالی راحت تر می باشد . آیا شما می خواهید برای اتصال باکس به کامپیوتر از USB 3.0 ، فایروایر و یا یک پورت eSATA استفاده کنید .

باکس های با پورت اتصال USB 2.0 از نوع ارزان تر این باکس ها می باشند و باکس USB 3.0 به نسبت قیمت بالاتری دارد .

اتصالات و سایز هارد دیسک
سایز هارد دیسک و رابط های داخلی آن از نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید . اگر شما هارد لپ تاپ با سایز 2.5 اینچی و کابل SATA دارید و می خواهید آن را به یک هارد اکسترنال تبدیل کنید ، باید یک باکس SATA 2.5 خریداری کنید و اگر می خواهید یک باکس برای هارد دیسک قدیمی کامپیوتر که سایز آن 3.5 اینچی می باشد و معمولا رابط آنها PATA است بخرید باید یک باکس با سایز 3.5 اینچی با رابط PATA/IDE تهیه کنید .

معمولا ارتفاع باکس تبدیل هارد دیسک 2.5 اینچی دارای ابعاد 9.5میلی متر ، 7 میلی متر یا 12.5 میلی متر می باشد . به همین دلیل باید قبل از خرید حتما به نوع هارد دیسک خود دقت کنید .

پایه های ویژه برای هارد دیسک های با سایزهای متفاوت
شما همچنین می توانید از پایه هایی استفاده کنید که در آن چند جایگاه برای هارد دیسک تدارک دیده شده است مانند یک جایگاه یا پایه نگه داری هارد که کار را برای شما آسان تر می کند . معمولا برای استفاده مداوم از هارد چنین قاب هایی مناسب می باشد . در مواردی که شما می خواهید از هارد های متعدد به صورت همزمان استفاده کنید یا اینکه می خواهید هارد دیگری را جایگزین کنید توصیه می شود از این پایه ها استفاده کنید . معمولا این پایه ها از سایزهای مختلف هارد ها پشتیبانی می کند .

پیشنهاد می کنیم به فروشگاه اینترنتی قطعات کامپیوتر و لپ تاپ پورومیکس مراجعه فرمایید و بر اساس ویژگی ها ، باکس های مختلف را با هم مقایسه نمایید . پیشنهاد ما این است که در انتخاب قاب مناسب دقت کنید زیرا اگر برای کمتر هزینه کردن قابی را خریداری کنید که از رابط USB 2.0 استفاده می کند ممکن است بعدا از اینکار پشیمان شوید زیرا هنگام کپی کردن اطلاعات در مقایسه با USB 3.0 با چند ساعت تاخیر مواجه می شوید .

نازنین بازدید : 36 پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

در کمتر از ده دقیقه سایت دلخواه خودتان را به صورت آنلاین بسازید
برای کسب و کار خودتان یک سایت با کیفیت عالی طراحی کنید. مهم نیست برای چه کاری نیاز به یک وب سایت دارید معرفی کسب و کار خودتان، نمایش نمونه کارهایتان یا فروش آنلاین محصولات خودتان. با کیوی سایت می توانید برای هر کاری یک سایت عالی بسازید.

رایگان شروع کنید
ساخت یک سایت حرفه ای
از اینجا شروع می شود
ظاهر دلخواهتان را با چند کلیک طراحی کنید.
با استفاده از سایت ساز کیوی سایت به آسانی می توانید هر قسمتی از وب سایت خودتان را با سلیقه خودتان تغییر دهید و هر انچه نیاز دارید مثل متن‌ها، تصاویر، گالری و ... را به سایت خودتان اضافه کنید.

 حضور در فضای آنلاین اهمیت زیادی دارد
کیوی سایت حضور شما را در فضای آنلاین و گوگل را آسان کرده است. با استفاده از ابزارهای سئو کیوی سایت و مطالعه راهنمای سئو کیوی سایت می توانید به رتبه های برتر گوگل دست پیدا کنید و مشتریان زیادی به دست بیاورید.

 هر امکانی نیاز دارید در اختیار شماست 
به سایت خودتان وبلاگ اضافه کنید و یا فروشگاه اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید. شما همزمان با رشد وب سایت خودتان می توانید امکانات بیشتری به وب سایت خودتان اضافه نمایید.

رایگان شروع کنید
site desktop
طراحی سایت آسان تر از همیشه
با چند کلیک سایت خودتان را بسازید
با استفاده از مبتکرانه ترین نرم افزار سایت ساز درگ اند دراپ می توانید هر چیزی را که می‌خواهید، سفارشی‌سازی کنید یا تغییر دهید. با استفاده از ویژگی‌های مختلف، مثل ویدیو در بک‌گراند، انیمیشن‌های مختلف، افکت‌های مختلف برای گالری و … یک سایت مدرن بسازید. با طراحی یک سایت حرفه‌ای، یک وب‌سایت خیره کننده و تاثیر گذار خواهید داشت.

رایگان شروع کنید
car editor
طراحی وب سایت
طراحی یک سایت کار آسانی نیست اما با کیوی سایت، راه اندازی سایت را بسیار ساده کرده است. شما برای ساخت وب سایت با کیوی سایت نیاز به هیچ دانش و مهارتی ندارید و به راحتی با چند کلیک می توانید سایت دلخواه خودتان را بسازید.

رایگان شروع کنید
فروشگاه آنلاین
طراحی فروشگاه اینترنتی
هر چیزی که برای داشتن یک فروشگاه قدرتمند نیاز دارید در اختیار شماست. یک فروشگاه اینترنتی موفق را در چند دقیقه افتتاح کنید. فقط ثبت نام کنید، محصولات خودتان را اضافه کنید، فروش را آغاز کنید و با استفاده از ابزارهای مارکتینگ کیوی سایت، فروش خود را افزایش دهید.

رایگان شروع کنید
فروشگاه آنلاین
برای وب سایت خود از ویژگی‌های حرفه‌ای استفاده کنید
شما می‌توانید سایت خودتان را دقیقا همان‌طور که دوست دارید بسازید، مهم نیست که برای اولین بار است که سایت می‌سازید یا این‌که یک طراح حرفه‌ای هستید.
طراحی واکنشگرا
هماهنگ با گوشی و تبلت
سایت های ساخته شده با کیوی سایت در هر دستگاهی به درستی نمایش داده می‌شود و شما هیچ بازدید کننده ای را از دست نخواهید داد.

رایگان شروع کنید
بهترین سئو
بهترین سئو
با استفاده از ابزارهای کامل سئو، بهینه شدن خودکار کدهای سایت و سرعت بالای سایت به راحتی می توانید سایت خودتان را سئو کنید.

رایگان شروع کنید
فروشگاه آنلاین
سریعتر از رقبا
آیا میدانید اگر بارگذاری سایت شما بیشتر از یک ثانیه طول بکشد، هفتاد درصد کاربران سایت شما را ترک می کنند؟ اما نگران نباشید. سایت های ساخته شده با کیوی سایت از ۹۰٪ سایت ها سریعتر باز می شوند.

نازنین بازدید : 47 سه شنبه 24 فروردین 1400 نظرات (0)

) چیدن نان های گرم روی هم باعث تسریع قالب می شود ، فساد را تسهیل می کند و ضایعات نان را بدتر می کند. تا زمانی که کیک ها کاملاً خنک نشوند ، دستگیره نکنید. چیدن کیک های داغ روی هم باعث تسریع کپک زدن ، تسهیل فساد ، تشدید ضایعات و ایجاد بیماری های گوارشی می شود. نان سرد شده را در یک کیسه پلاستیکی یا درب بسته قرار دهید

۲) گرمای نان باعث قالب گیری زودرس آن می شود. از دست زدن به نان گرم به طور جداگانه خودداری کنید.

چگونگی نگهداری از نان

۳) نان خوب به آرد با کیفیت ، خمیر تخمیر شده ، نان خوب و نگهداری مناسب نیاز دارد. همانطور که برخی از برنج ها خوب نمی پزند ، آرد بی کیفیت نیز به خوبی پخته نمی شود.

۴) دادن نان کپک زده به گاوها مضر و سرطان زاست. همچنین شیر آنها را آلوده می کند.

۵) افراد ۲۰٪ نان ، ۳۰٪ نانوا و ۵۰٪ آرد مصرفی تهیه می کنند.

۶) خرید نان بالاتر از نیاز روزانه یکی از دلایل افزایش ضایعات نان است. ترجیحاً از خرید نان اضافی خودداری کنید.

۷) از خوردن نان سبوس دار در وعده های غذایی غافل نشوید. خوردن نان سبوس دار در هر وعده غذایی ۳۰ تا ۴۰ درصد خطر ابتلا به بیماری های قلبی و گوارشی را کاهش می دهد و همچنین از جذب سریع قند و چربی در خون جلوگیری می کند.

۸) نان های تیره (حاوی سبوس بیشتر) از ارزش غذایی بالاتری نسبت به نان های سفید و سبک برخوردار هستند ، هرچه سبوس آرد بیشتر باشد ، ارزش غذایی آن بیشتر است و هرچه سبوس آرد کمتری داشته باشد ، از نظر ارزش غذایی و کیفیت نان پایین تر است.

۹) قرار دادن نان در یخچال پیر شدن نان را تسریع می کند.

نازنین بازدید : 43 سه شنبه 24 فروردین 1400 نظرات (0)

برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه از اجزای مختلفی استفاده می شود که هرکدام تأثیر بسزایی در زیبایی این فضا دارند.

وجود فرش می تواند یکی از جذاب ترین عوامل در این فضا باشد ، اینکه در آشپزخانه ها عضوی لازم و اجباری نیستند ، اما برخی از خانواده ها تصمیم می گیرند که طبق سلیقه شخصی خود از فرش و موکت در آشپزخانه خود استفاده کنند.

بیشتر ایرانی ها از فرش آشپزخانه استفاده می کنند و آشپزخانه های ایرانی به گونه ای چیده شده اند که با حضور فرش ها زیباتر می شوند و اگر تصمیم به خرید فرش برای آشپزخانه خود دارید

باید طرح و رنگ و همچنین سبک فرش، خرید باید با سبک کلی دکوراسیون منزل مطابقت داشته باشد و از نظر مواد از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد که باعث زیبایی فضای آشپزخانه شما و شستشوی آن برای شما راحت تر خواهد بود.

با توجه به اینکه آشپزخانه ها فضایی هستند که شما به طور مداوم با غذا سروکار دارید ، بهتر است از فرش در این قسمت استفاده کنید که شستشوی آن راحت تر است و با چند بار شستشو ظاهر خود را از دست نمی دهد.

خرید فرش آشپزخانه

فرش مناسب برای اندازه آشپزخانه

همچنین فرشی که می خرید باید متناسب با اندازه آشپزخانه شما خریداری شود و نباید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد ، اما بهتر است فرش ماشینی را برای آشپزخانه خود بخرید ، زیرا فرش ماشینی بسیار راحت تر است شستشوی فرشهای ماشینی و معمولاً از فرشهای دستباف راحت تر است.

هنگام انتخاب رنگ فرش آشپزخانه بسیار مراقب باشید ، زیرا رنگ فرش باید با رنگ دکوراسیون آشپزخانه مطابقت داشته باشد و آشپزخانه فضایی است که با دستگاه های مختلف سروکار دارد و بیشترین رفت و آمد در این منطقه انجام می شود ، به طوری که رنگ فرش آشپزخانه نباید زیاد روشن باشد تا مدام کثیف نشود.

خرید فرش آشپزخانه

در آشپزخانه بسیاری از خانه ها به جای فرش از گلیم استفاده می کنند ، به ویژه خانواده های ایرانی که علاقه زیادی به استفاده از گلیم دارند و طرح های متنوع گلیم ایرانی آنقدر جذاب است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

در این فضا می توانید از فرش های نفیس نیز استفاده کنید ، زیرا همه آنها مطابق سلیقه شما خواهد بود و بهتر است فرش برای آشپزخانه فرش متناسب با هندسه آشپزخانه انتخاب کنید.

اگر آشپزخانه شما مستطیل شکل است ، می توانید از فرش های باریک تری استفاده کنید که بلندتر هستند.

مدل فرش آشپزخانه فانتزی

 

فرش آشپزخانه برای جهیزیه عروس

فرش های آشپزخانه برای جهیزیه می توانند در رنگ های شاد انتخاب شوند و همچنین می توانید از فرش های ساخته شده در طرح های پارکت برای فرش های تازه برای آشپزخانه های عروس که معمولاً از رنگ های گرم استفاده می کنند ، استفاده کنید.

بسته به نیاز بازار و تنوع سلیقه ، طراحان و تولیدکنندگان فرش مدل های مختلفی از فرش را در بازار ارائه می دهند که می توانید از فرش مدل جدید برای جهیزیه عروس برای جهیزیه عروس و در برخی از مدل های جدید به علاوه استفاده کنید.

و در بعضی از مدل های تازه، علاوه بر طرح های جذابی که مشاهده می کنید، از طرح های سه بعدی و عمق دار دار نیز استفاده شده که می تواند جلوه بسیار چشم‌نوازی را در فضای آشپزخانه شما ایجاد کند.

نازنین بازدید : 39 سه شنبه 24 فروردین 1400 نظرات (0)

برای شستن میوه ها از مخلوط آب و آب لیمو استفاده کنید

سبزیجات یکی از مهمترین مواد غذایی در رژیم روزانه شماست. روشهای طبیعی و بی ضرری برای شستن گیاهان در این مقاله وجود دارد.

سبزیجات را با محلول های خانگی ضدعفونی کنید
برای استفاده از میوه ها و سبزیجات ، باید به درستی بشویید. میزان سموم مورد استفاده در گیاهان در انواع مختلف میوه ها و در کشورهای مختلف متفاوت است. به عنوان مثال ، خوردن یک وعده لوبیای سبز که در ایالات متحده رشد کرده ۲۰۰ برابر خطرناک تر از خوردن یک وعده کلم بروکلی در همان کشور است. روشهای طبیعی و بی ضرری برای شستن گیاهان در این مقاله وجود دارد.

 آموزش شستشوی سبزیجات و میوه ها با محلول های خانگی

سبزیجات را با آب سرد بشویید

طبق مرکز آمریکایی علوم و محیط زیست ، سه چهارم یا بیشتر حشره کش ها می توانند با آب سرد از بین بروند.

 

سبزیجات را با آب نمک بشویید

۲ قاشق غذاخوری نمک به آب ولرم اضافه کنید و بگذارید تا خنک شود. میوه یا سبزیجات را به مدت نیم ساعت خیس کنید ، سپس با آب سرد بشویید.

آموزش شستشوی سبزیجات و میوه ها با محلول های خانگی

یاد بگیرید که سبزیجات و میوه ها را با محلول های خانگی بشویید

سوسیس و کالباس را با محلول سرکه سفید بشویید و ضد عفونی کنید
یک قاشق غذاخوری سرکه سفید را در یک کاسه آب ولرم بریزید و میوه ها و سبزیجات را به مدت نیم ساعت خیس کنید و سپس با آب سرد بشویید.به گفته متخصصان ، اسید موجود در سرکه سفید باقی مانده حشره کش ها را از پوست میوه ها و سبزیجات پاک می کند. بیش از ۹۰ درصد باکتری ها را از بین می برد و همچنین طراوت میوه ها و سبزیجات را حفظ می کند.

نازنین بازدید : 38 سه شنبه 24 فروردین 1400 نظرات (0)

چگونه می توانم فرزندم را نجیب زاده کنم؟
پدران و مادران همیشه جدیدترین لباس ها را برای زیبایی و زیبایی فرزندشان تهیه می کنند. این هم یک خبر است ، پس به تالاب بپیوندید.

 

همه دوست دارند فرزندشان مانند بچه های فیلم خوب لباس پوشیده و جذاب باشد ، شیرین زبان باشد و در محافل محبوب باشد. برای داشتن یک کودک زیبا و جذاب می توانید پیشنهادات ما را بررسی کرده و از آنچه دوست دارید استفاده کنید.

 

با این روش ها کودک خود را به کودک هالیوودی تبدیل کنید !!

 

اولین شرط برای ظاهر خوب کودک

هیچ کس کودکی با دهان کثیف و بینی آویزان را دوست ندارد ، تمیز کردن اولین شرط زیبایی ، چه کوچک و چه بزرگ ، از آن کودک ، حمام ، شستن دست و صورت ، مسواک زدن ، تمیز نگه داشتن ناخن ها و غیره است. به او.

 

لباس سال گذشته

لباس های سال گذشته کودک خود را که اکنون برای او بسیار کوچک است ، نپوشانید ، چیزی بیش از دیدن بلوز آستین دار روی مچ دست و شلواری که بالای مچ پا قرار دارد ، کودک شما را کتک می زند. شما می توانید لباسهای تا شده را به امور خیریه اهدا کنید یا از آنها برای فرزند بعدی خود استفاده کنید.

 

همه جا لباس بپوش

هنگام بازی و رفتن به پارک هرگز لباس مهمانی کودک خود را نپوشید ، این لباس زود فرسوده می شود و محو نمی شود و کودک برای انجام فعالیت ها راحت نخواهد بود. او لباس مناسب را در همه جا می خواهد. البته لباس زنانه مناسب پارک و اوقات فراغت ، شلوار و بلوز است نه دامن و کفش عروسکی!

 

مثل مادربزرگ شدن

کودک شما به هیچ وجه نباید مانند مادرش لباس بپوشد و پر زرق و برق باشد ، به یاد داشته باشید همسن و سال کودک شما را زیبا کرده است ، بنابراین لطفا لباس های بالاتر از سن او نپوشید.

 

بدون رنگ و لعاب

متأسفانه چندین سال است که آرایش کودکان مد شده است و ما در مراسم و استودیوهای زیبایی زیبایی کودکان بی گناهی را که غرق در رنگ و لعاب مصنوعی هستند می بینیم. مطمئن باشید که کودک شما با آرایش زیباتر نخواهد شد ، انزجار دیگران را در چشمان او می بینید. معصومیت و سادگی کودکان زیبایی است که قابل تکرار نیست ، بنابراین لطفا آن را خراب نکنید.

 

جوراب شلواری را نادیده نگیرید

این یک راز مد است. این جوراب شلواری ، رنگ ها و طرح های مختلف را برای کودک خود تهیه کنید و به طور مناسب او را با هر لباسی بپوشانید.

 

دخترت را به عنوان یک خانم بزرگ کن

بسیاری از آنها که فرزندشان دختر است معمولاً شلوار می پوشند ، کفش های ورزشی او را می خرند ، موهای او را کوتاه می کنند و چیزی از دنیای زنانه را برای او و دخترش نمی گذارند. این دختر نیز در سنین نوجوانی و نوجوانی به سر می برد به این دلیل است که او به این رفتار عادت کرده است و شاید با گذشت زمان به تدریج رفتاری پسرانه پیدا کند! بعد از آن دوران کودکی ، او را به عنوان یک خانم بزرگ کنید و لباس ، جوراب شلواری و موهای بلند دختران را نگیرید.

چگونه فرزندم را خوشتیپ کنم ؟

پیراهن مردانه

اگر می خواهید پسرتان در یک مهمانی رسمیت بیشتری داشته باشد ، پیراهن مردانه انتخاب بهتری نسبت به بلوز و تی شرت است. یک پیراهن راه راه مردانه یا چهار تکه با یک جفت شلوار استرچ جلوه ای بهتر از لباس های دیگر به آن می دهد. شما می توانید با ماسک موم آن را رسمی تر جلوه دهید ، اما حتماً یک ساعت را به همراه داشته باشید.

 

پیراهن با دامن چین دار چین

مناسب ترین گزینه زیبایی برای دختر ناز شما پیراهنی با دامن چین دار است. چین های لباس ، البته تا زانو ، به او اجازه می دهد هر اندازه که می خواهد بازی کند و تحرک داشته باشد ، البته این قاعده سرانگشتی است. دامن جوراب شلواری او را از این پس ملکه ذهن خود کنید.

نازنین بازدید : 37 چهارشنبه 04 فروردین 1400 نظرات (0)

لگ های ورزشی زنانه یا لگینگ ورزشی یکی از لباس های مناسب برای ورزشکاران در رشته های دوچرخه سواری، کراس فیت و بدنسازی می باشد.

این لباس ورزشی علاوه بر اینکه از طرف ورزشکاران مورد استفاده قرار می گیرد برای برخی از افراد نیز یک شلوار مناسب برای جلوگیری از درد عضلات پا و التهاب عضله به شمار می رود.

این شلوار ورزشی در جنس های متفاوت و مدل های مردانه و زنانه به بازار عرضه شده اند، در هنگام خرید لازم است که به یک سری از موارد توجه داشته باشید تا بتوانید لگ مناسب و مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

شلوار محبوب ورزشکاران

شلوار محبوب ورزشکاران

در ظاهر شلواری جذب و تنگ به نظر می رسد اما اگر از مزایای پوشیدن لگ ها در هنگام ورزش مطلع شوید به احتمال زیاد در ست لباس های ورزشی خود از این لگ ها به عنوان شلواری مناسب نام می برید.

لگ ها باید از کشسانی و انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشند تا ورزشکار در انجام حرکات ورزشی با محدودیت مواجه نشود.

البته بسته به سلیقه و فضای ورزشی می توانید از لگی استفاده کنید که قد آن تا مچ را پوشش می دهد و اگر طرفدار پوشیدن شلوارک ورزشی هستید ما به شما پوشیدن نیم لگ را پیشنهاد می کنیم. نیم لگ ها تا زیر زانوی را پوشش می دهند.

ویژگی هایی که یک لگ ورزشی باید از آن برخوردار باشد.

قد بلند یا کوتاه لگ های ورزشی

قد کوتاه یا بلند لگ در زیبایی استایل شما تأثیر دارد. البته سعی کنید در فصول سرد سال از لگ های بلند استفاده کنید تا از پوست خود در برابر هوای سرد محافظت کنید.

به حالت کشی کمر در لگ توجه داشته باشید که پهنای کش باعث اذیت نشود و ایجاد حساسیت نکند، همچنین در صورتی که کمر لگ شل و افتاده باشد مانع از این می شود که روی حرکات ورزشی خود تمرکز کنید.

برتری با لگ هایی است که از الیاف طبیعی ساخته شده اند یا لگ هایی که از الیاف مصنوعی تهیه شده اند؟

این شلوار ورزشی باید تعریق را جذب و بدن ورزشکار را خنک نگه دارد، این ویژگی به الیاف به کار برده شده در جنس پارچه لگ برمی گردد.

برای افرادی که دارای پوست حساسی هستند بهتر است از لگ هایی استفاده شود که در الیاف آنها نخ و اسپندکس به کار رفته است. اسپندکس رطوبت را جذب نمی کند و از انعطاف خوبی برای حرکات کششی برخوردار است.

اگر در رشته های ورزشی همچون پیلاتس،ایروبیک، یوگا و ورزش دو فعالیت می کنید، از لگ های ورزشی با جنس اسپندکس استفاده نمایید

اسپاندکس و فلامنت از جمله پارچه هایی هستند که برای تهیه لگ های ورزشی در صدر جدول قرار دارند. محبوبیت این دو جنس پارچه به کیفیت بالای آنها برمی گردد.

لگ بلند نخی زنانه

استفاده از لگ های ورزشی نخی برای افرادی که به جنس پلاستیک و نایلون حساسیت دارند می تواند انتخاب مناسبی باشد. هر چند که لگ های نخی سبک و در عین حال راحت هستند اما با گذشت زمان شکل اولیه خود را از دست می هند، به عبارتی از آن حالت کشی اولیه خود فاصله می گیرند.

همچنین…

لگ هایی که در تهیه آنها از ترکیب الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی استفاده شده است از دوام و ماندگاری بهتری برخوردار می باشند.

در خرید لگ های ورزشی باکیفیت مردد نباشید شاید در ظاهر برای خرید آن قیمت بیشتری بپردازید اما می توانید مطمئن باشید که این شلوار ورزشی ماندگاری بیشتری خواهد داشت و ضمنا به حفظ سلامت بدن خود نیز کمک می کنید.

چون استفاده از لباس های ورزشی مناسب می تواند تا حدود زیادی تضمینی برای ثبات سلامتی و اثرگذاری مؤثر ورزش بر جسم و روان ما انسان ها باشد.

متناسب با تغییر فصل ها لگ های ورزشی خود را تعویض نمایید.

لگ های ورزشی متناسب با فصول سرد و فصول گرم طراحی شده اند لذا در هنگام خرید به ضخامت و جنس آن توجه کنید و همچنین توجه داشته باشید که لگ باید متناسب با سایز اندامتان باشد به عبارتی از پوشیدن لگ های تنگ و گشاد صرفنظر کنید.

محافظت پوست از سرما و گرما و حفظ آن از آسیب های احتمالی در هنگام ورزش باعث محبوبیت بیشتر لگ های ورزشی در بین ورزشکاران شده است.

طراحی زیبای لگ ها باعث تنوع در مدل های این شلوار ورزشی شده است. طرح های ساده و فانتزی آن می تواند جوابگوی هر سلیقه ای باشد و هر فرد را از یک استایل ورزشی شیک و مناسب برخوردار سازد.

لگ های ورزشی را با چه لباس هایی می توانیم ست کنیم؟

توجه به رنگ و مدل مورد علاقه شما در خرید لگ در کنار سایر موارد، می تواند تکمیل کننده یک انتخاب مناسب باشد.

ست کردن رنگ کفش و جوراب با لگ ورزشی باعث می شود تا قد شما کشیده تر به نظر برسد. لگ های ورزشی با رنگ تیره می توانند با هر رنگ لباسی ست شوند.

ست کردن لگ های متنوع با لباس و کفش

ست کردن لگ با لباس و کفش

این شلوار چسپان با طرح های متنوع خود گزینه مناسبی برای استایل های کژوال می باشد. این لگ ها را می توان با تونیک و تاب های بلند پوشید و در کنار لگ هایی با طرح جین می توانید لباس های کوتاه بپوشید.

این لگ ها در فصل زمستان با ژاکت یا پلیورهای زیبا ترکیبی بی نظیر به استایل و ظاهر شما می بخشند. سعی کنید برای بالاتنه خود از لباس های بلند استفاده کنید به نحوی که قد لباس شما به زانو برسد. استفاده از یک نیم بوت پاشنه دار در این ترکیب، قد شما را کشیده تر نشان می دهد.

کفش های صندل یا باربی و کفش پاشنه بلند یا کفش های لژدار را می توانید با لگ های چرم یا جگینگ ست کنید.

نازنین بازدید : 50 چهارشنبه 04 فروردین 1400 نظرات (0)

چرا شما باید وردپرس را روی ویندوز خود نصب کنید؟

به فرآیند نصب وردپرس روی کامپیوتر شخصی‌تان با عنوان راه اندازی یک محیط شبیه سازی شده‌ی تحت وب، لوکال هاست یا سرور محلی گفته می‌شود.

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست با WAMP

بیشتر طراحان قالب وردپرس و توسعه دهندگان افزونه های وردپرس برای سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی و توسعه، وردپرس را روی محیط لوکال هاست نصب میکنند. همچنین افراد مبتدی که تازه با وردپرس آشنا شده اند نیز می‌توانند برای یادگیری، آزمایش و کار با قالب ها و افزونه های وردپرس و کسب تجربه از لوکال هاست استفاده کنند.

توجه: اگر وردپرس را بصورت لوکال روی ویندوز نصب کنید، تنها کسی که می‌تواند سایت را ببیند خود شما هستید. به همین دلیل اگر می‌خواهید یک وبسایت وردپرس ایجاد کنید که توسط عموم قابل دسترسی باشد، به یک سرویس میزبانی وب (سرور هاستینگ) و دامنه احتیاج دارید. ( برای این کار می‌توانید مقاله انتخاب هاست مناسب برای وردپرس و مقاله بهترین شرکت های ارائه دهنده هاستینگ در ایران را مطالعه بفرمایید.)

با توجه به مطالب بالا، حال نگاهی به نحوه نصب وردپرس روی لوکال هاست با استفاده از WAMP بیندازیم.

WAMP چیست؟

WAMP که WampServer نیز نامیده میشود، ترکیبی از وب سرور Apache ، PHP و MySQL بصورت یکپارچه برای سیستم عامل ویندوز است. شما به WAMP برای تنظیم محیط لوکال هاست و نصب وردپرس روی ویندوز احتیاج دارید.

البته سرویس های دیگری برای استفاده از وردپرس روی ویندوز مانند XAMPP وجود دارد اما ما استفاده از WAMP را توصیه میکنیم زیرا رایگان است و به راحتی مورد استفاده قرار میگیرد. به هر حال اگر مایلید از XAMPP استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنم مقاله آموزش نصب وردپرس روی لوکال با XAMPP را از دست ندهید!

نصب وردپرس روی لوکال هاست با Wamp

برای نصب وردپرس روی لوکال هاست با wamp ، شما در ابتدا احتیاج دارید که نرم افزار WAMP را دانلود و نصب نمایید. برای این‌ کار به سایت WampServer رفته و روی گزینه “Start Using WampServer” کلیک کنید.

نصب وردپرس روی لوکال هاست با WAMP

حال شما به صفحه دانلود نرم افزار هدایت می‌شوید. در اینجا دو نسخه ۳۲ بیت و ۶۴ بیت از ‌WAMP موجود است که شما باید نسخه مناسب با سیستم خود را دانلود و نصب کنید.

نصب وردپرس روی لوکال هاست با WAMP

اگر از نسخه سیستم عامل خود اطلاع ندارید می‌توانید به Control Panel رفته و به ترتیب System And Security و سپس روی گزینه System کلیک کنید. در اینجا مطابق عکس زیر می‌توانید از نسخه سیستم عامل خود مطلع شوید.

نصب وردپرس روی لوکال هاست با WAMP

پس از دانلود، می‌توانید بر روی فایل اجرایی wampserver کلیک کنید تا مراحل نصب آغاز شود. حال با دقت مراحل نصب را طی کنید تا WAMP روی کامپیوتر شما نصب شود.

در یکی از مراحل نصب، شما باید مرورگر پیشفرض برای WAMP تعریف کنید که به طور پیشفرض اینترنت اکسپلورر خواهد بود. شما می‌توانید آن را به گوگل کروم یا هر مرورگر دیگری تغییر دهید.

زمانی که نصب به پایان رسید برنامه WampServer را اجرا کنید.

 تنظیم یک دیتابیس برای نصب وردپرس

در مرحله بعدی شما باید یک دیتابیس خالی MySQL ایجاد کنید که وردپرس بتواند از آن استفاده کند. هنگام اجرای WAMP، شما یک آیکون سبز رنگ WampServer در گوشه پایین سمت راست صفحه خود همراه با آیکون های دیگر مشاهده می‌کنید. روی این آیکون کلیک کرده و گزینه phpMyAdmin که یک برنامه تحت وب برای مدیریت دیتابیس MySQL است را انتخاب کنید.

تذکر: اگر آیکون WampServer به رنگ قرمز یا زرد است به این معنی است که هیچ‌ کدام از ماژول های PHP ، MySQL یا Apache اجرا نشده اند. قبل از تنظیم دیتابیس، شما باید این ماژول ها را با استفاده از آیکون آن اجرا کنید.

حال شما به صفحه ورود phpMyAdmin هدایت می‌شوید. حال در قسمت username ، کلمه root را تایپ کنید و قسمت password را خالی بگذارید. اینها مقادیر پیش فرض برای ورود به phpMyAdmin لوکال شما هستند. در ادامه بر روی گزینه GO کلیک کنید.

نصب وردپرس با wamp

در این مرحله شما باید برای ایجاد دیتابیس برای وردپرس روی سربرگ Databases در phpMyAdmin کلیک کنید. حال نامی دلخواه برای دیتابیس جدید خود انتخاب کرده و بر روی گزینه Create کلیک کنید.

ایجاد دیتابیس روی لوکال هاست

حال دیتابیس شما آماده است و می‌توانید وردپرس را روی لوکال هاست خود نصب کنید.

نصب وردپرس روی لوکال هاست با Wamp

در این مرحله شما باید آخرین نسخه وردپرس را از سایت WordPress.org دانلود کنید. ( دیگر نگران فارسی بودن یا نبودن هم نباشید، چرا که وردپرس در مرحله اول نصب از شما زبان سایت را سوال می‌کند و با انتخاب فارسی، وردپرس فارسی را برایتان نصب می‌کند که کاملا سازگار می‌باشد. )

نصب وردپرس روی لوکال هاست با wamp

فایل دانلود شده که بصورت زیپ میباشد را اکسترکت کنید و فایل‌ WordPress را کپی کنید.

نصب وردپرس روی لوکال هاست

سپس باید به فولدری که در آن WAMP را نصب کرده اید بروید. در این آموزش، ما Wamp را در آدرس C:\wamp64 نصب کرده ایم، بنابراین جهت ادامه نصب به این فولدر میرویم. به‌ خاطر داشته باشید که این مسیر ممکن است بسته به جایی که شما برنامه را در آن نصب کرده اید متفاوت باشد.

فایل وردپرس را در فولدر C:\wamp64\www پیست کنید.

نصب وردپرس روی لوکال هاست

شما می‌توانید فایل وردپرس خود را به هر نامی که دوست دارید مانند MySite ، testsite یا … تغییر دهید. این اسم همان آدرس URL سایت وردپرس لوکال شما است، بنابراین چیزی را انتخاب کنید که مطمئن باشید بعدا به یاد خواهید آورد.

در این آموزش، ما نام پوشه WordPress خود را به mysite تغییر دادیم.

حال به مرورگر خود بروید و آدرس http://localhost/mysite را در URL مرورگر تایپ کنید.

ابتدا از شما می‌خواهد که زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس، از شما برخی اطلاعات برای تنظیم دیتابیس خواسته می‌شود. زمانی که اطلاعات را با دقت تکمیل کردید، روی گزینه Lets Go کلیک کنید.

نصب وردپرس روی لوکال هاست

در مرحله بعد، شما باید برای نصب وردپرس روی لوکال هاست با WAMP ، اطلاعات دیتابیس خود را وارد کنید. نام دیتابیس همان چیزی است که در مرحله قبل وارد کردید. در اینجا ما نام test_db را انتخاب کردیم.
فیلد username بطور پیش فرض root است، فیلد password را می‌توانید خالی بگذارید.

نازنین بازدید : 45 چهارشنبه 04 فروردین 1400 نظرات (0)

بهترین هدیه برای مردان در روز تولدشان را در این مقاله بررسی خواهیم کرد. همه ما دوست داریم تا در روز تولد دوستان و عزیزانمان، کادوی تولد مناسبی به او بدهیم و اورا خوشحال کنیم. اما اغلب اوقات خرید کادوی تولد می تواند به یک چالش برای ما تبدیل شود. همه ما بارها و بارها از خودمان این سوال برایمان پیش امده است. که چه بخریم؟؟ چگونه دوستمان را غافلگیر کنیم ؟؟ و …

بهترین هدیه برای مردان در روز تولدشان

ما در این مقاله لیستی از بهترین هدایا برای مردان در روز تولدشان را فراهم کردیم تا شما را برای خرید کادوی تولد برادر، پدر، همسر یا دوست های مردتان راهنمایی کنیم .

این لیست به شما در صرفه جویی وقت و انتخاب کادوی مناسب کمک زیادی می کند.

ایده هایی برای بهترین هدیه برای مردان در روز تولدشان

مردان علاقه زیادی به هدایای کاربردی دارند. به همین خاطر هنگام خرید کادوی تولد، به لوازم و وسایل مورد نیاز انها توجه زیادی داشته باشید.

وسایل ورزشی

اکثر مردان به ورزش کردن علاقه زیادی دارند و اکثرا در یک رشته ورزشی فعالیت می کنند.

ساک های ورزشی جادارو شیک یک کادوی تولد مناسب برای ورزشکاران می باشد. شما همچنین می توانید از گرمکن های ورزشی، کفش های ورزشی، مایوی شنا و … به عنوان هدیه تولد استفاده نمایید.

همچنین می توانید با  خرید دمبل ها، بارفیکس ، کش های تی ار ایکس، طناب های ورزشی و … یک باشگاه خانگی را به او هدیه دهید! با این هدیه هم انگیزه ورزش کردن را در وی ایجاد می کنید و هم می تواند زمان بیشتری را در خانه با شما سپری کند.

ست دکمه سر دست و گیره کروات

اگر به دنبال یک کادو تولد مردانه لاکچری و شیک هستید این می‌تواند انتخاب مناسبی برایتان باشد. حتی اگر مرد مورد نظر شما کت و شلواری هم نباشد؛ با این حال می‌تواند این هدیه شما را برای روزهای خاصی که لازم است تیپ رسمی داشته باشد نگه دارد.

قهوه جوش ها و دستگاه های قهوه ساز

قهوه این روز ها به یک نوشیدنی محبوب و انرژی زا در بین مردان به حساب می رود. یک قهوه جوش می تواند لذت و عطر ساخت قهوه دلخواه را به عزیزانتان هدیه می دهد.

همچنین دستگاه های قهوه ساز امکان ساخت نوشیدنی هایی چون قهوه لاته ، کاپوچینو، و …. را به شما در منزل یا محل کار می دهد.

اگر پدر یا برادریا همسرتان علاقه مند به قهوه می باشد. این هدیه جذاب را هرگز فراموش نکنید.

پاپیون

پاپیون یکی از اکسسوری های شیک و جذاب مخصوص اقایان شیک پوش می باشد. همچنین ست های پاپیون ودکمه سردست به عنوان هدیه ای زیبا برای تولدها و مناسبت های دیگر به حساب می اید.

لوازم جانبی موبایل

لوازم جانبی موبایل دنیای بزرگی به حساب می اید. از هندزفری ها گرفته تا ساعت های هوشمند و اسپیکر های بلوتوثی همه و همه می توانند گجت های کاربردی و جذاب باشد.

این روزها دنیای تکنولوژی، پیشنهاد های زیادی برای خرید یک هدیه به ما ارائه می دهد که درعین جذابیت می تواند ساده و کاربردی نیز باشد.

گاردهای موبایل با طرح دلخواه نیز یکی از هدایای خاص و مقرون به صرفه به حساب می آید.

کیف پول های پالتویی

اقایان معمولا به دلیل شرایط کاری، وسایل زیادی مانند : کارت های بانکی، سوییچ، مدارک شناسایی،پول نقد و … به همراه دارند. یک کیف پول پالتویی می تواند از گم شدن وسایل جلوگیری کرده و به وسایل ما سر و سامان دهد.

شما می توانید،کیف پول های چرمی را به عنوان کادو برای مرد متاهل در نظر بگیرید.

کوله کوهنوردی

سفر کردن به دامان طبیعیت، همراه با دوستان صمیمی، یکی از علاقه مندی های مردان می باشد. چه هدیه ای بهتر از یک کوله کوهنوردی ؟؟؟

کوله های کوهنوردی، می توانند وسایل زیادی را در خود جای بدهند. با داشتن یکی از این کوله ها دیگر نگران کمبود جا و زیاد بودن وسایل نباشید. همچنین این کوله ها با اسلات های مخصوصی که دارند می تواند از وسایل حساسی همانند دوربین عکاسی،گوشی موبایل، پول نقد و .. محافظت نماید.

یک کوله کوهنوردی می تواند هدیه ای خاص برای روز مرد به حساب بیاید.

پاور بانک(شارژر قابل حمل)

یک هدیه تولد فوق العاده برای همه و خصوصا جوان ترها است که به طور مداوم از گوشی خود استفاده می‌کنند. با چنین هدیه‌ای هیچ وقت نگران تمام شدن شارژ گوشی خود نیستند و از آنجایی‌که آن را همیشه به همراه دارند دائما به یاد شما می‌افتند.

ست لوازم اصلاح مردانه

کمتر پیش می اید مردی را پیداکنید که عاشق اراستگی و تمیزی صورت خود نباشد. یکی از بهترین هدیه ارزان قیمت برای روزپدر و مرد،ست های اصلاح مردانه شامل :فرچه، کف اصلاح، تیغ اصلاح و افتر شیو و چند عدد تیغ و قیچی اصلاح کوچک  می باشد. خیلی از مردان، حتی به هنگام رفتن به ارایشگاه دوست دارند تا از ست های شخصی خود استفاده نمایند.

تفنگ های بادی

تیر اندازی یکی از ورزش های مهیج و جذاب می باشد. تفنگ های بادی، برای علاقه مندان به تیراندازی، کادوی بسیار خوبی می باشد. شما همچنین می توانید از تفنگ های ساچمه ای و شکاری نیز به عنوان کادو استفاده نمایید.

بازیهای کارتی

بازی های کارتی یکی از ایده های جدید برای هدیه دادن به مردان در روز تولدشان است. این بازی ها قابل حمل هستند و قوانین ساده ای دارند.اما علی رغم سادگی قوانین و مختصر بودن اجزای بازی،در حین بازی جذابیت هایی دارد که باعث می شود به همه خوش بگذرد.

با هدیه دادن یکی از این بازی های کارتی، اوقات خوشی را برای او و عزیزانش فراهم کنید.

تعداد صفحات : 12

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 116
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 77
 • باردید دیروز : 9
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 495
 • بازدید ماه : 684
 • بازدید سال : 5,308
 • بازدید کلی : 13,889