loading...

ناز گل هدیه

بهترین هدیه تولد برای دختر

کاور فرش

نازنین بازدید : 18 چهارشنبه 27 اسفند 1399 نظرات (0)

فرش جزئی جدایی ناپذیر از خانه های ایرانی است. شاید هیچ کجای دیگر مثل ایران مردمش به فرش و قالیچه علاقه نداشته باشد. از این رو با توجه به ارزش بالای فرش، خیلی از خانه دارها نگران نحوه نگهداری مناسب از فرش خود هستند. در این مطلب قصد دارم راجب به انواع کاور فرش صحبت کنم که بهترین راه برای محافظت از فرش و قالیچه های گران قیمت در خانه هستند. برای آشنایی بیشتر لطفا تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

https://carpetm.ir/%d8%b1%d9%88%d9%81%d8%b1%d8%b4%db%8c-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af%d8%8c-%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%da%a9%d8%a7%d9%88%d8%b1-%d9%81%d8%b1%d8%b4-%d8%b1%d8%a7-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%ac%d8%a7-%d8%a8%d8%ae/

معرفی انواع کاور فرش و بررسی خصوصیات هر کدام + 30 مدل عکس

معرفی انواع کاور فرش و بررسی خصوصیات هر کدام + 30 مدل عکس

معرفی انواع کاور فرش و بررسی خصوصیات هر کدام + 30 مدل عکس

فرش ها و قالی ها خصوصا در نمونه دستباف یکی از لوازم گران قیمت خانه بحساب می آیند. از آنجایی هم که فرش و قالی به صورت روزمره مورد استفاده قرار می گیرد باید چاره ای برای محافظت از آن اندیشید. خصوصا خانواده هایی که بچه کوچک دارند یا اینکه رفت و آمد در خانه شان زیاد است، حفاظت از فرش اهمیتی دوچندان

تخت وایت برد ارزان کودکان

نازنین بازدید : 13 چهارشنبه 27 اسفند 1399 نظرات (0)

اگر به یاد داشته باشید در گذشته بر روی دیوار تمام کلاس‌ها، تخته سیاه وجود داشت که لزوما برای نوشتن بر روی آنها باید از گچ استفاده می‌کردیم. بعدها در رنگ گچ هم تنوع ایجاد شد و شاهد گچ‌های رنگی زیادی بودیم. اما امروزه چون بسیاری از مدارس حالت هوشمند به خود گرفته‌اند و برای جلوگیری از ضررهای احتمالی استفاده از گچ برای دانش آموزان، مدیران حوزه‌ی آموزش و پرورش سراسر کشور، تخته وایت برد را جایگزین تخته سیاه کرده‌اند. البته ممکن است هنوز هم در بسیاری از شهرها و روستاها از تخته سیاه و گچ برای آموزش بهره برده شود. حتی در اغلب کشورهای جهان و یا ایران، ادارات دولتی و خصوصی زیادی برای نشان دادن اهداف خود از تخته وایت برد استفاده می‌کنند.

https://behtarinhash.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%aa%d8%ae%d8%aa-%d9%88%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%b1%d8%af-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%a7%d9%86-%da%a9%d9%88%d8%af%da%a9%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%87/

دانش آموزان در چند سال گذشته به دلیل استفاده از گچ دچار مشکلات تنفسی و حساسیت‌های پوستی می‌شدند، کم کم همه‌ی این عوارض دست به دست یکدیگر دادند و تخته سفید را جایگزین تخته سیاه کردند. تصمیمی که به لحاظ علمی و عملی کاملا به‌‌جا و درست اتخاذ شده بود. نوشتن بر روی تخته سفید و یا حتی پاک کردن مطالب از روی آن نسبت به مدل‌ قبلی بسیار راحت‌تر است، چون اگر می‌خواستیم نوشته‌ای را بر روی تخته سیاه پاک کنیم، فضای کلاس پر از گَرد گچ می‌شد، در نتیجه مجبور بودیم که تخته پاک‌کن را خیس کنیم تا گچ پخش نشود. اما تخته سفید به هیچ عنوان این دردسرها را ندارد.

 

این وسیله‌ی آموزشی در واقع یکی از ابزار لوازم التحریر است که یادگیری مباحث آموزشی، تجاری، کاری و… را بسیار راحت می‌کند. به گونه‌ای که بسیاری از شرکت‌ها برای توضیح اساسنامه‌ی خود و یا چارت کاری‌شان از این ابزار پرکاربرد بهره می‌برند. امروزه تولیدکنندگان این محصول انواع مختلفی از تخته وایت بردها را روانه‌ی بازار کرده‌اند که انتخاب یک مدل خاص نیاز به دقت خیلی بالا دارد. ما در رسانه‌ی کیمیک قصد داریم که به شما دوستان در خصوص خرید این کالا کمک نماییم تا از فروشگاهی معتبر و با قیمت مناسب این وسیله‌ی پرکاربرد را خریداری کنید. پس با ما همراه باشید.

 

منظور از تخته وایت‌برد چیست؟

تخته به طور کلی سطح وسیعی است که می‌توان بر روی آن نوشت، حال اگر این نوشتن از طریق گچ باشد به آن تخته سیاه می‌گویند و اگر از طریق ماژیک باشد به آن تخته سفید یا وایت برد گفته می‌شود. غالبا از تخته سفید و سیاه در مراکز آموزشی بهره برده خواهد شد. اگر هم بخواهید متنی که بر روی تخته نوشته‌اید را پاک کنید از یک وسیله‌ی شبیه به ابر استفاده می‌شود که کار آن پاک کردن تخته از اثر ماژیک و گچ می باشد. در حال حاضر در بسیاری از مدارس تخته‌ی سیاه جای خود را به تخته‌ی سفید داده که هم کارایی بیشتری دارد و هم اینکه باعث یادگیری بیشتر دروس هم خواهد شد.

 

اولین بار شخصی به نام مارتین هیت این وسیله‌ی پرکاربرد را اختراع کرد. در آن زمان اگر می خواستند متنی یا پیامی را یادداشت کنند از دیوار کناری تلفن کمک می‌گرفتند. بعدها این مرد وقتی که در حال کار کردن با نگاتیو فیلم‌ها بود، متوجه شد که می‌توان بر روی فیلم با ماژیک نوشت و به راحتی هم پاک می‌شود. با یافتن این روش، ایده‌ی ساخت اولین وایت برد به ذهنش آمد و وقتی که قصد معرفی اولین نمونه‌اش را داشت، متاسفانه در آتش سوخت، به همین دلیل او به ناچار ایده‌اش را به دَری مارک فروخت و این‌گونه شد که این دو شخص برای اولین بار تخته سفید را ساختند.

 

حتما بخوانید: راهنمای خرید کوله پشتی مدرسه

 

استفاده از تخته سفید چه مزایایی دارد:

همانطور که گفته شد، استفاده از گچ آلرژی زا است و ممکن است در آینده به انواع مشکلات پوستی و یا آسم دچار شوید، حال آنکه ماژیک به هیچ وجه این عوارض را ندارد.

امروزه چون بسیاری از مدارس هوشمند شده‌اند، در نتیجه از ویدئو پروژکتور استفاده می‌کنند. این دستگاه هم فقط بر روی تخته وایت برد به خوبی نوشته‌ها و تصاویر را نمایش می‌دهد.

استفاده از ماژیک و در دست گرفتن آن کار بسیار راحتی است در نتیجه اگر مشکل عضلانی دارید و یا اینکه معلول هستید، بهره بردن از تخته سفید برای شما بسیار آسان خواهد بود.

در صورت استفاده از تخته سفید، کمتر از کاغذ استفاده خواهید کرد.

درست است که تنوع گچ‌ها هم تا حدی زیاد است، اما در مقایسه با رنگ ماژیک‌ها مسلما تنوع رنگی بیشتری را مشاهده خواهید کرد.

تخته سفید یا همان وایت برد به راحتی قابل انتقال و جا‌به‌جایی است، اما تخته سیاه را نمی‌توان از یک مکان به مکان دیگر منتقل کرد.

اندازه و سایز این تخته‌ها هم بسیار متنوع است و هر سایزی که مورد پسندتان است را می‌توانید خریداری کنید.

آشنایی بیشتر با انواع مدل‌های تخته وایت برد:

مدل معمولی: همانطور که از نامشان مشخص است، اندازه‌های مختلفی دارند که می‌توان آنها را بر روی دیوار یا چهارپایه نصب کنید.

مدل مغناطیسی: می‌توان گفت مدل مغناطیسی، مانند مدل معمولی است، منتهی با این تفاوت که قابلیت جذب آهنربا دارند. بر روی این تخته‌ها به راحتی می‌توان ماژیک، تخته پاک‌کن و… را قرار داد، البته در صورتی که موارد گفته شده هم دارای آهنربا باشند.

مدل شیشه‌ای: زیباترین مدل تخته وایت برد، مدل شیشه‌ای است، چون سطح این مدل‌ها حالت براق و صیقلی دارد، ماژیک به خوبی بر روی آن حرکت می‌کند. متن یا تصاویر نوشته و پخش شده بر روی این تخته، قابلیت نمایش بیشتری دارند. در ضمن این تخته‌ها ضدلک و فرسایش هستند.

مدل سرامیکی: احتمالا تاکنون عبارت تخته‌ی سرامیکی را نشنیده باشید، چون به تازگی روانه‌ی بازار شده‌اند. چون جنس سرامیکی دارد ماژیک به خوبی بر روی آن حرکت خواهد کرد. هر نوشته‌ای بر روی آن حک کنید، امکان ندارد که نتوانید پاکش نمایید.

مدل هوشمند: بسیاری از مدارس هوشمند از این نوع تخته‌ها استفاده می‌کنند، بسیاری از مراکز آموزشی جهان مدل تخته‌ی هوشمند را برای آموزش و یادگیری انتخاب می‌کنند. تفاوت اصلی این تخته‌ها با تخته‌های معمولی در نوع قلم آنهاست، در تخته وایت برد هوشمند از قلم‌های مخصوصی استفاده می‌شود.

میکروفون یقه ای ارزان قیمت

نازنین بازدید : 16 چهارشنبه 27 اسفند 1399 نظرات (0)

امروزه به مدد حضور میکروفون های یقه ای هم می توان در مصاحبه ها و اخذ گزارشات صوتی و حتی تصویری از کیفیت صدای به مراتب بهتری برخوردار شد و هم از خستگی ناشی از در دست گرفتن میکروفون های قدیمی رهایی پیدا کرد! میکروفون یقه ای از کاربری بسیار آسانی برای هر تهیه کننده برنامه رادیویی و تلویزیونی برخوردار است.

https://saripan.ir/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d9%81%d9%88%d9%86-%db%8c%d9%82%d9%87-%d8%a7%db%8c/

با توجه به رشد روزافزون برنامه‌های اینترنتی هر کسی می تواند گویندگی و مجری گری را در مقابل دوربین و یا پادکست تجربه کند، اینجاست که داشتن یک صدای شفاف و باکیفیت اهمیت پیدا کرده و ضریب اثرگذاری محتوای شما را افزایش می‌دهد.

 

برای خرید میکروفون یقه ای با راهنمای خرید آنلاین لیست بیست همراه شوید تا شما را با انواع مختلفی از این میکرووفن ها به علاوه نکاتی مهم در انتخاب آنان آشنا نماییم.

 

معرفی انواع مختلفی از میکروفون های یقه ای

مدل سیمی

میکروفون یقه ای سیمی در حقیقت همان میکروفون های دستی پیشین هستند.

با این تفاوت که به لحاظ وزنی و اندازه ای بسیار سبک تر و کوچکتر از آنان می باشند.

همچنین برای استفاده از آن ها دیگر لازم نیست، دست خود را مشغول نگهداری از آنان کنید.

چرا که می توانید به راحتی آن ها را بر روی یقه لباس مخاطبان خود نصب کرده و از آن استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که قیمت میکروفون یقه ای با سیم بسیار به صرفه تر از مدل های بی سیم آن می باشد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید ضبط کننده صدا

 

مدل بدون سیم

در مقایسه با میکروفون های سیمی این نوع از محصولات با قیمت بالاتری در بازار بفروش رسانده می شوند.

کار با این نوع از میکروفون های یقه ای به مراتب ساده تر از مدل های سیمی آن ها است.

از این مدل میکروفون ها عمدتا برای برگزاری همایش ها، سمینارها و همچنین اجراهایی که نیاز به آزادی عمل بیشتری هنرمندان و یا مجریان دارند، استفاده می شود.

اتصال این مدل از محصولات صوتی به صورت وای فای و یا بلوتوثی بوده و بایستی به میزان زمان قابل استفاده در هر بار استفاده از آنان نیز گوشه چشمی داشت.

نکات مهم هنگام خرید میکروفون یقه ای

انتخاب نوع میکروفون

نخستین نکته در خصوص خرید میکروفون یقه ای توجه به نوع آن است که برای این منظور ما در بخش قبلی از همین مطلب شما را با انواع سیمی و بدون سیم این مدل از گیرنده های صوتی آشنا کردیم و حال دیگر این شما هستید که باید متناسب با بودجه و زمینه کاری خود به سراغ خرید یک مدل سیمی و یا بدون سیم از آن باشید.

 

وزن و اندازه محصول

نکته مهم بعدی برای انتخاب میکروفون یقه ای توجه به وزن و اندازه آن می باشد. از نظر وزنی که خیالتان کاملا آسوده باشد؛ چرا که با توجه به جنس و برند تولید کننده میکروفون وزن آن می تواند چیزی بین ۲۰ تا ۲۰۰ گرم باشد.

 

از نظر اندازه ای هم همانطور که می دانید این میکروفون ها به حدی کوچک هستند که به آن ها یقه ای گفته می شود. البته در مورد میکروفن های بی سیم فراموش نکنید که وزن فرستنده آن هم مهم است.

 

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید رادیو

 

مدت زمان قابل استفاده از میکروفون

فاکتور مهم بعدی در انتخاب و خرید میکروفون یقه ای توجه به میزان زمانی است که می توانید از آن برای ضبط صدای مخاطب خود استفاده کنید. این نکته بیشترین ارتباط را با منبع تغذیه میکروفون شما و همچنین ظرفیت آن دارد.

 

برای همین پیشنهاد می کنیم در هنگام خرید میکروفون یقه ای خود حتما به میزان گنجایش باتری و همچنین مدت زمانی که لازم است تا آن را بتوانید شارژ کنید، توجه داشته باشید.

 

سایر ویژگی های میکروفون

در کنار تمام موارد فوق باید به نکات جانبی دیگری نیز توجه کنید که از مهمترین آنان می توان به: قابلیت فیلتر نویز اصوات، طول سیم میکروفون در مدل های سیمی، وجود گیره برای نصب بر روی یقه و همچنین میزان فاصله قابل پشتیبان میکروفون در مدل های بی سیم اشاره نمود.

 

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید وبکم

 

سازگاری با گیرنده های صوتی مختلف

پیش از اقدام به خرید میکروفون مورد نظرتان از میزان سازگاری آن با دیگر دیوایس ها و از آن مهمتر گیرنده های صوتی مطمئن شوید. اینطوری می توانید خیلی راحت و بدون هیچگونه مشکلی از آن برای ضبط صداهای جورواجور و انتقال آن به گجت های الکترونیکی گوناگون استفاده نمایید.

 

قیمت میکروفون یقه ای

قیمت میکروفون یقه ای با توجه به تمامی نکات گفته شده در این مطلب مشخص می شود. با این حال اما یادتان باشد انتخاب نوع و همچنین برند تولید کننده میکروفون است که تاثیر بیشتری را بر روی قیمت آن از خود بر جای می گذارد! در ادامه این مطلب تعدادی از پر فروش ترین میکروفون های یقه ای را برایتان معرفی خواهیم کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید هندزفری

 

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید میکروفون یقه ای توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این میکروفون ها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.

 

 

1میکروفون یقه ای اینوی مدل YW-001

میکروفون یقه ای اینوی مدل YW-001

 

مشخصات

نوع میکروفن

یقه ای

درگاه ارتباطی

جک 3.5 میلی‌متری

فرکانس پاسخ‌گویی

30HZ-15KHZ

امپدانس خروجی

2200 اهم

فیلتر نرم کنندگی صدا

ندارد

فیلتر برش فرکانس‌های پایین

دارد

حساسیت

52- دسی بل

گستره دینامیکی

5+ دسی بل

منبع تغذیه

جک 3.5میلی‌متری

الگوی قطبی

کاردیوئید

ابعاد

9.9×9.9×9.9 میلی متر

وزن

20 گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

 

2میکروفون یقه ای بویا مدل BY-M1 A20

میکروفون یقه ای بویا مدل BY-M1 A20

 

مشخصات

نوع میکروفن

کندانسر الکترونیکی

درگاه ارتباطی

جک 3.5 میلی‌متری

فرکانس پاسخ‌گویی

65-18000

امپدانس خروجی

1000 اهم

فیلتر نرم کنندگی صدا

دارد

آموزش نصب cloudflare روی وردپرس

نازنین بازدید : 15 چهارشنبه 27 اسفند 1399 نظرات (0)

امروز می‌خواهیم در مورد cloudflare با شما همراهان همیشگی میهن وردپرس صحبت کنیم. اگر اطلاعاتی در این خصوص ندارید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله به شما توضیح می‌دهیم CloudFlare چیست و نصب Cloudflare در وردپرس را از صفر تا صد به شما آموزش خواهیم داد.

https://elementorthemes.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%86%d8%b5%d8%a8-%da%a9%d9%84%d9%88%d8%af%d9%81%d9%84%d8%b1-%d8%b1%d9%88%db%8c-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

همان‌طور که اطلاع دارید CDN یکی از خدماتی است که درروند کار و سرعت سایت شما تأثیر خوبی دارد اما استفاده از خدمات CDN سایت cloudflare قابلیت‌های بسیار بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد که در این مقاله این موضوع را برای شما به‌صورت کامل شرح می‌دهیم.

 

CloudFlare به سایت شما این امکان را می‌دهد که با یک CDN رایگان مجموعه‌ای از ویژگی‌های قدرتمند مانند فشرده‌سازی کدهای javasctipt , HTML , CSS که موجب افزایش هرچه بیشتر سرعت سایت شما می‌شود و همچنین از طرفی با اقدامات امنیتی مانع حملات ناسالم مثل DDOS به سایت شما می‌شود.

 

چالش در این است که بسیاری از کاربران قادر به تنظیم این قابلیت بر روی وب‌سایت خود نیستند و فکر می‌کنند پیاده کردن این امکان بر روی سایت دشوار است.

در این مقاله به شما نحوه تنظیم CloudFlare را آموزش می‌دهیم تا شما نیز از قابلیت‌های گوناگون CloudFlare در افزایش سرعت سایتتان بهره ببرید.

 

آنچه در این مقاله می‌خوانید

 

CDN چیست؟

یک مثال از کارکرد CDN

Cloudflare چیست؟

مقایسه MaxCDN و Cloudflare

معایب استفاده از Cloudflare

نصب Cloudflare روی سایت شما

ثبت سایت در کلودفلیر

تنظیمات Cloudflare برای وردپرس

قوانین صفحات خاص

الف. تنظیم امنیت برای صفحه لاگین وردپرس

ب. داشبورد وردپرس را امن کنید.

پ.HTTPS اجباری را امن کنید.

دریافت SSL Certificate رایگان در کلودفلیر

بهینه سازی کلودفلیر برای وردپرس

تنظیمات افزونه کلودفلیر در وردپرس

CDN چیست؟

CDN یا همان Content Delivery Network که به معنی شبکه تحویل محتوا می‌باشد یک سیستمی است از سرورهای توزیع‌شده به‌سرعت سایت شما کمک می‌کند به این صورت که تا فایل‌هایی که بر روی وب‌سایت خود دارید را بر اساس موقعیت جغرافیایی خود هرچه سریع‌تر بارگذاری و به کاربران نمایش دهید.

 

معمولاً عملکرد سرویس میزبان وب به این‌گونه است که سرویس میزبان وب در یک موقعیت جغرافیایی مشخص به بازدیدکنندگان سایت شما خدمت می‌کند. پس همه کاربران بدون توجه به مکانی که در آن قرار دارند به همان سرور دسترسی پیدا می‌کنند و اطلاعات از همان سرور برایشان فراخوانی شده و مشاهده می‌کنند.

 

به‌این‌ترتیب اصول این فراخوانی می‌تواند برای سایت شما مشکل‌ساز باشد به این صورت که منجر به تأخیر در تحویل محتوا برای کاربرانی که با سرور میزبان مرکزی سایت شما فاصله زیادی دارند شود.

 

این امر در درازمدت می‌تواند به کسب‌وکار شمارا صدمه وارد کند. پس‌ازاین موضوع غافل نشوید. با تنظیم CDN چندین سرور در گوشه‌های مختلف دنیا این مشکل را برطرف می‌کنند. سرورهای CDN محتوای استاتیک را از منبع سرور مرکزی سایت دریافت کرده و سپس در خود ذخیره می‌کنند، بعدازآن، زمانی که کاربر درخواست کرد، آن را به کاربران نمایش می‌دهد.

 

CDN به این صورت عمل می‌کند: هنگامی‌که یک کاربر می‌خواهد از وب‌سایت شما بازدید کند برای اینکه با سرعت بیشتری محتوای سایت به کاربر نمایش داده شود CDN از سروری که موقعیت مکانی نزدیک‌تری به کاربر دارد محتوا را برای کاربر به نمایش می‌گذارد.

 

یک مثال از کارکرد CDN

اجازه دهید برای شما یک مثال بزنیم که راحت‌تر متوجه شوید. به‌عنوان‌مثال اگر شخصی در ایران بخواهد از یک وب‌سایت که تحت میزبانی فرانسه است بازدید کند سرور CDN در ایران آن درخواست را انجام می‌دهد، نه اینکه از اصلی‌ترین سرور در فرانسه محتوا را بارگذاری کند.

 

پس با این قابلیت تمام درخواست‌های مشاهده سایت توسط نزدیک‌ترین سرورها انجام می‌شود و در عمل باعث از بین رفتن فواصل زیاد بین میزبان سرور و کاربر می‌شود. درنتیجه سایت شما با سرعت هرچه بیشتر برای کاربران با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی بارگیری می‌شود.

 

از طرفی وب‌سایتی که سرعت بالایی دارد به لحاظ تجربه کاربری نیز موفق عمل می‌کند و وب‌سایت در سئو رتبه بهتری کسب خواهد کرد. استفاده از CDN همچنین باعث می‌شود که سرعت لود سرور اصلی شما بالاتر رود و از طرفی در مقابل کرش‌های ناشی از حجم بالای ترافیک در سرور اصلی شما محافظت می‌کند.

 

Cloudflare چیست؟

Cloudflare محبوب‌ترین CDN رایگان در دنیا است که شبکه بزرگی از سرورهای توزیع‌شده در سراسر جهان است و محتوای استاتیک سایت شمارا در خود ذخیره می‌کند سپس سریعاً این محتوای ذخیره‌شده را به‌عنوان محتوای پویا به کاربر نمایش می‌دهد.

 

در بالاترین سطح از سرویس CDN، سایت کلودفلر همچنین یک فایروال برای سایت‌های مبتنی بر هاست‌های ابری (سرورهای ابری) و از پراکسی‌های توزیع‌شده در سرورهای خودش استفاده می‌کند که تمامی این موارد باعث بالا رفتن امنیت سایت‌های شما می‌شود.

 

این قابلیت باعث می‌شود که ترافیک ورودی به سایت شما کنترل شود به همین دلیل زمانی که ترافیک مشکوکی را مشاهده می‌کند قبل از رسیدن به سرور شما آن را مسدود می‌کند. همان‌طور که می‌دانید وقتی حجم درخواست بازدید سایت خیلی افزایش یابد باعث کند شدن سرعت لود سایت و درنتیجه آن تجربه کاربری نامناسب برای کاربران سایت رقم می‌زند و درنهایت باعث ریزش کاربران از سایت می‌شود. پس Cloudflare CDN از این موضوع جلوگیری می‌کند.

 

Cloudflare یک برنامه رایگان ارائه می‌دهد که برای تمامی وب‌سایت‌های کسب‌وکارهای تجاری کوچک مناسب است. پس Cloudflare یک انتخاب مناسب برای مشاغلی است که به دنبال یک CDN رایگان می‌گردند.البته این را باید بدانید که اگر می‌خواهید از تمامی امکانات Cloudflare استفاده کنید باید ماهیانه مبلغی را به آن اختصاص دهید.

 

مقایسه MaxCDN و Cloudflare

این دو درواقع سرویس‌های کاملاً جدا هستند MaxCDN بر روی ارائه محتوای وب‌سایت شما از طریق CDN تمرکز دارد. درصورتی‌که Cloudflare بیشتر بر روی امنیت وب‌سایت شما متمرکز است و همین‌طور اسپم‌ها را کنترل می‌کند.

 

هر دو این‌ها درواقع سرویس‌های جدایی هستند که CDN ارائه می‌کنند اما در نحوه ارائه مطالب از فناوری‌های گوناگونی استفاده می‌کنند.

 

در مکس خدمات محتوا خیلی ساده به کمک pullzone از DNS اصلی سایت شما یک کپی تهیه می‌شود اما از طرف دیگر در کلودفلر خدمات محتوا روی DNSهای خود کلودفلر انجام می‌شود و برای این کار از شما درخواست می‌شود که dns های سرورهای کلودفلر را در دامنه سایت خود تنظیم کنید.

 

در استفاده از سرویس Cloudflare در وب‌سایت خود شما کنترل بخشی از وب‌سایت را از دست می‌دهدید چراکه کلودفلیر به‌عنوان یک پراکسی بین وب‌سایت شما و بازدیدکننده سایتتان عمل می‌کند. در MaxCDN این موضوع کاملاً متفاوت است به این صورت که این پراکسی کاملاً معکوس عمل کرده پس به این معنی است که کنترل به‌صورت کامل در دست شماست.

 

معایب استفاده از Cloudflare

بزرگ‌ترین گله یا شکایت که کاربران کلودفلر دارند این است که زمانی که کلودفلر در حال افزایش دادن سرعت سایت شما است بعضی مواقع صفحه‌ای به کاربران سایت شما نمایش می‌دهد که برای اقدامات امنیتی لازم است اما ۵ ثانیه کاربر سایت شما باید صبر کند سپس سایت شما لود می‌شود. پس درواقع عملاً آن سرعتی که به سایت می‌بخشد به خاطر اقدامات امنیتی هیچ می‌شود.

 

برای اطمینان حاصل کردن از اینکه ترافیک ایجادشده در سایت اسپم نیست حتی گاهی باید کاربر انسان بودن خود را در CAPTCHA ثابت کند که خود این موضوع باعث می‌شود تجربه خوبی برای کاربرانی که بار اول است از سایت شما بازدید می‌کنند رقم نخورد و حتی ممکن است کاربر برای بار دوم دیگر از وب‌سایت شما بازدید نکند.

طراحی سایت لوازم خانگی

نازنین بازدید : 10 چهارشنبه 27 اسفند 1399 نظرات (0)

فروش لوازم خانگی یکی از حرفه‌های پردرآمد است. مردم برای خرید این دسته از اقلام فاکتورهایی مانند کیفیت و کارایی را در نظر می‌گیرند. باتوجه به اینکه لوازم خانگی برندهای مختلفی دارد و اغلب ما هنگام خرید، برندهای مختلف را با هم مقایسه می‌کنیم، حضور در فروشگاه‌های فیزیکی زمان زیادی از ما به عنوان خریدار می‌گیرد. اگر به این زمان، شلوغی فروشگاه و بازار و ترافیک مسیر را هم اضافه کنیم، خواهید دید که زمانی زیادی را از دست خواهیم داد.

یک پیشنهاد خوب برای صرفه‌جویی در زمان و سرعت بخشیدن به خرید، طراحی سایت لوازم خانگی است. اگر لوازم خانگی به تفکیک برند در سایت درج شده باشند، به‌راحتی می‌توانیم محصولات مختلف را با هم مقایسه کنیم و بهترین گزینه را انتخاب کنیم. این توضیح از دید کاربر و مشتری لوازم خانگی بود.

https://kiwisite.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%84%d9%88%d8%a7%d8%b2%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%da%af%db%8c/

اگر شما به عنوان مدیر یک فروشگاه لوازم خانگی، مشغول خواندن این مقاله هستید، باید بگوئیم مزایایی از جمله دسترسی بهتر و بیشتر مشتری به محصولات و فروشگاه شما و فروش بیشتر شامل حال شما خواهد بود. اما فقط به این چند مورد ختم نمی‌شود. در این مقاله قصد داریم اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی در اختیار شما قرار دهیم.

 

برای سفارش طراحی سایت لوازم خانگی از طریق لینک تماس با ما در ارتباط باشید.

 

اهمیت طراحی سایت لوازم خانگی

وقتی مشتری قصد خرید یک محصول را دارد، فاکتور مقایسه برای او خیلی مهم است. او با بررسی مشخصات و ویژگی و قیمت محصولات و مقایسه چند محصول و برند باهم، کالای مورد نظر و مناسب را باتوجه به بودجه خود تهیه می‌کند. همانطور که می‌دانید تمام برندهای یک محصول در همه فروشگاه‌ها عرضه نمی‌شود پس به ناچار ، مشتری باید زمانی را در بازار صرف کند و به فروشگاه‌های مختلف برود تا برندها و قیمت‌ها و محصولات را ببیند.  برای شما به عنوان مدیر فروشگاه و یا فروشنده‌ها هم دادن مشاوره به مشتری تا محصول مورد نظر خود را پیدا کند، زمان‌بر خواهد بود و انرژی زیادی صرف توضیح و معرفی خصوصیات کالاهای مختلف خواهید کرد. خصوصا اگر مشتری سخت‌پسندی به فروشگاه شما رجوع کند.

اما با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی این مشکل حل می‌شود. همه محصولات به همراه خصوصیات و ویژگی‌های منحصربه‌فردشان و ترکیب‌ رنگ و قیمت در سایت وجود دارند. مشتری محصولات را در سایت مشاهده می‌کند و با صرف زمان کوتاهی محصول مورد نظرش را انتخاب کرده و ثبت سفارش می‌کند.

 

از طرفی وقتی شما فروشگاه فیزیکی دارید، بازار مشتریان شما نهایتا به شهر شما محدود می‌شود. فرض کنید فروشگاه شما در تهران است و تنوع محصول بالا و باکیفیتی را در فروشگاه فیزیکی خود ارائه می‌دهید. آیا شخصی از مشهد یا تبریز می‌تواند ساعت 12 شب از فروشگاه شما محصولی خریداری کند؟ آیا مشتریان شما در تهران می‌توانند در ایام تعطیل از فروشگاه لوازم خانگی شما اقدام به خرید کالا کنند؟ احتمال جواب مثبت به این سوالات خیلی کم است. ولی با داشتن سایت در هر ساعتی از شبانه‌روز و هر مکانی از کشور در دسترس مشتری خود خواهید بود. در ضمن اگر مشتریانی از کشور همسایه هم دارید با چندزبانه کردن سایت خود امکان سرویس‌دهی به کشورهای همسایه هم خواهید داشت.

 

مورد دیگر که بسیار حائز اهمیت است، گسترش بازار فروش شما است. دیگر مشتریان شما محدود به شهر نیستند بلکه تمام مردم ایران مشتری شما خواهند بود. اگر در کنار طراحی سایت، تولید محتوا را به صورت حرفه‌ای و تخصصی انجام دهید و در محتوای خود پاسخگوی تمام نیازهای مشتری باشید و سئو سایت فروشگاهی را هم در برنامه خود داشته باشید، فروش خوبی را برای بیزنس خود رقم خواهید زد.

 

پیشنهاد مطالعه:

مطالعه مقاله فروشگاه اینترنتی به اندازه فروشگاه واقعی درآمد دارد؟

 

قابلیت‌های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی 

در این بخش اشاره مختصری به قابلیت‌هایی که در فروشگاه لوازم خانگی پیاده‌سازی می‌شود را خواهیم داشت.

 

محصولات

تمام محصولات موجود در فروشگاه را به همراه تصاویر، ویژگی‌ها، فیلترها، برند و ... می‌توانید در سایت درج کنید. برای همه محصولات امکان درج توضیحات خواهید داشت و آیتم‌هایی ماند برند، مشخصات تولیدکننده محصول، کد کالا و هر خصوصیتی قابل درج هستند. حتی اگر محصولات متغیر دارید یعنی یخچالی دارید که چند رنگ دارد و هر رنگ قیمت متفاوتی دارد هم در سایت قابل تفکیک هستند.

در فروشگاه اینترنتی، تصاویر محصولات خیلی مهم است. به همین دلیل شما امکان درج گالری تصویر برای محصولات خود دارید. سعی کنید از تصاویر باکیفیتی برای محصولات استفاده کنید.

از طرفی برای اینکه مشتری راحت‌تر به محصول مورد نظرش برسد، قابلیت دسته‌بندی محصولات را براساس برند، نوع کالا مثلا سرمایشی و گرمایشی و ... را در طراحی سایت لاراول دارید. نحوه ورود اطلاعات محصولات کاملا انعطاف‌پذیر هستند و باتوجه به سلایق مشتری و تجربه خود می‌توانید به بهترین شکل ممکن اقدام به تولید محتوا کنید.

چرا نمی توانیم پس انداز کنیم؟

نازنین بازدید : 11 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

چرا نمی توانیم پس انداز کنیم؟

اگر بودجه ای برای خود ندارید و هزینه های بخشهای مختلف را تخمین نمی زنید ، اولین قدم برای پس انداز را بر نداشته اید.

 

 

انتقال

پس انداز فرآیندی است که باید با گذشت زمان انجام شود. به سختی می توانید در مدت زمان کوتاهی هزینه های خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید (اگرچه می توانید به سرعت آنها را افزایش دهید) ، بنابراین به خاطر داشته باشید که بهترین راه برای موفقیت ، پس انداز پس انداز است و البته هزینه های ثابت نیز وجود دارد و البته اگر گاهی از این طریق شکست بخورید ، نباید سریع ناامید شوید ، زیرا رفتار جدید ، که برای پس انداز مفید است ، طول می کشد تا به یک عادت تبدیل شود.

 

 

نادیده گرفتن هزینه های پنهان

شما برای موفقیت در یک شغل وابسته به بیش از شانس نیاز دارید ، اما اگر برخی از هزینه های غیر معمول را در بودجه خود وارد نکنید ، در پایان ماه احتمالاً شکست خواهید خورد. به عنوان مثال ، تولد افرادی که باید برای آنها هدیه بخرید یکی از مواردی است که هنگام نوشتن بودجه باید به خاطر داشته باشید. این دسته شامل عناصری مانند تعویض قطعات یدکی اتومبیل نیز می باشد.

 

چرا نمی توانیم پس انداز کنیم؟

کمبود بودجه

اگر بودجه ای برای خود ندارید و هزینه های بخشهای مختلف را تخمین نمی زنید ، اولین قدم برای پس انداز را بر نداشته اید. اگرچه بودجه ریزی نکردن یک حرکت مالی بد است ، اما به همان اندازه رایج است ، زیرا برآوردهای جهانی نشان می دهد که حدود دو سوم مردم این کار را نمی کنند. با این حال ، اگر می خواهید پس انداز کنید ، بهتر است به شخص ثالثی که بودجه ماه آینده شما را ذخیره می کند ، بپیوندید.

 

 

سابقه نداشتن هزینه

گسترش بانکداری الکترونیکی فواید بسیاری دارد ، اما در بسیاری از موارد ممکن است حتی متوجه نشوید که پول خود را کجا و چگونه خرج کرده اید. پیگیری هزینه های شما کار سرگرم کننده و زمان بری نیست ، اما اگر در پس انداز جدی هستید ، باید هزینه های روزانه خود را پیگیری کنید. در این صورت ، احتمالاً در پایان ماه چیزهای جالبی درباره خود پیدا خواهید کرد. مثلاً چقدر برای غذا خرج می کنید؟

 

چگونه در اول روز خود را تا آخر شب شارژ کنیم؟

نازنین بازدید : 14 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

احتمالاً شنیده اید که می گوید برای اتاق شدن طلوع می کند ، اما باید صادقانه اعتراف کنیم که امروزه ، حتی اگر طلوع کرده باشید ، هنوز به راحتی اتاق نمی شوید و باید تا آخر شب کار کنید . خوشبختانه ترفندهایی وجود دارد که می توان با آنها حسابهای بیشتری را برای موفقیت سحر باز کرد.

به این ترتیب با انجام این ترفندها نه تنها روز خود را با انرژی و نشاط آغاز خواهید کرد بلکه تا آخر شب خسته نخواهید شد و به کار و تلاش ادامه خواهید داد. ما برای دستیابی به این هدف از علم استفاده کرده ایم زیرا دانشمندان می گویند وقتی فردی از خواب خوب بیدار می شود ، مغز او با 10.5 موج مغزی در ثانیه کار می کند ، همان دانشمندان 20 دقیقه اول بیدار شدن فرد را فاز آلفای مغز می نامند. و این مرحله به عنوان انتقال به ناخودآگاه شناخته می شود.

جالب است بدانید که در این مرحله 20 دقیقه از ضمیر ناخودآگاه بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرد و می تواند مانند یک اسفنج اطلاعات را جذب کند. در نتیجه ، در 20 دقیقه اول صبح ، هر آنچه می شنوید یا می بینید تأثیر زیادی در عملکرد شما در طول روز خواهد داشت.

 

در اینجا ، بیست دقیقه ای که از خواب بیدار می شوید مهم می شوند و اگر آن زمان را به عنوان یک امر بدیهی در نظر بگیرید ، بدون شک در طول روز بهره وری و شادی بیشتری خواهید داشت. در این میان ، شما باید توصیه های کلیشه ای درباره اینکه هر روز چه کاری باید انجام دهید و چه کاری انجام دهید را شنیده باشید ، از جمله اینکه بگویید صبح نباید به حساب های شبکه های اجتماعی خود سر بزنید یا ایمیل ها و پیام های خود را بررسی کنید. حتی دیدن فیلم ها و افزودن پادکست های صوتی صبح زود توصیه نمی شود.

در نتیجه ، ما پیشنهاد می کنیم که هر آنچه را که در حال حاضر انجام می دهید ، برای کارهایی که صبح بعد از بیدار شدن در رختخواب باید انجام دهید کنار بگذارید و بیست دقیقه اول صبح را به آنچه که ما می گوییم انجام آن برای شما دشوار است اختصاص دهید اما ما به شما قول می دهیم که این بعد از مدتی به یک عادت روزمره تبدیل خواهد شد و شما شاهد افزایش بهره وری و پیشرفت در امور روزمره خواهید بود.

خود را در هدفی که دنبال می کنید غوطه ور کنید

اگر تا به حال سعی کرده اید زبان دیگری یاد بگیرید ، به خوبی می دانید که بهترین راه برای یادگیری یک زبان غرق شدن در دنیای آن زبان است. با این حساب ، هرچه بیشتر در دنیای زبانی که می آموزید غوطه ور شوید ، سریعتر یاد خواهید گرفت. این روش باعث می شود زبان دیگری در ضمیر ناخودآگاه شما جای بگیرد و شما به راحتی می توانید زبان جدیدی یاد بگیرید. به همین دلیل گفته می شود که بهترین راه برای یادگیری زبان جدید ، حضور در کشوری است که مردم به آن زبان صحبت می کنند.

چرا بعضی وقتها حرف یکدیگر را متوجه نمی شویم؟

نازنین بازدید : 9 یکشنبه 24 اسفند 1399 نظرات (0)

ای تردید است که چرا وقتی یک زبان هستیم ، بعضی اوقات کلمات خود را نمی فهمیم؟

بنابراین چگونه صحبت کنیم تا بتوانیم معنای خود را به یکدیگر منتقل کنیم و کلمات را درک کنیم؟

چرا بعضی وقتها حرف یکدیگر را متوجه نمی شویم؟

این فرم زمانی اتفاق می افتد که لحن ما با سبک ارتباط طرف مقابل متفاوت باشد.

به عنوان مثال: بعضی اوقات استفاده از جملات پرس و جو به جای جملات دستوری ضروری است.

مثال: من می دانم که شما اکنون درگیر امور شخصی خود هستید ، اما وقتی می توانید و در صورت امکان ، این کار را برای من انجام دهید؟

https://club-news.ir/چرا-بعضی-وقتها-حرف-یکدیگر-را-متوجه-نمی-ش/

یک مرد عاشق واقعی چه ویژگی هایی دارد؟

نازنین بازدید : 14 سه شنبه 19 اسفند 1399 نظرات (0)

اگر با مردی آشنا شده اید و او عشق و علاقه خود را به شما ابراز می کند ، باید از صداقت عشق او آگاه باشید. با خواندن این مقاله ، ویژگی های مرد عاشق را تشخیص خواهید داد؟

 

هر زنی از ازدواج و ملاقات با مرد رویاهای خود انتظارات و آرزوهایی دارد ، اما برای داشتن زندگی سعادتمندانه و ازدواج موفق ، زنان باید به موارد خاصی توجه کنند و سطحی نباشند.

 

وقتی خواستگار به زنی می آید ، این دو پس از مدتی به یکدیگر علاقه مند می شوند و به فکر ساختن آینده مشترک با یکدیگر می افتند. مردان معمولاً درمورد ازدواج احتیاط می کنند ، در حالی که زنان بیشتر ازدواج می کنند. اگر با مردی آشنا شده اید و او عشق و علاقه خود را به شما ابراز می کند ، باید از صداقت عشق او آگاه باشید.

 

انجام این کارها از طرف یک مرد نشانگر نزدیکی و عشق صادقانه او به شما است

هنگام جدا شدن ، با ارسال پیام اطمینان حاصل می کنید که با خیال راحت به خانه بازمی گردید ، به خصوص اگر در هوای نامناسب جدا باشید.

 

او شما را همانطور که هستید دوست دارد و نمی خواهد شما نقش شخص دیگری را بازی کنید ، شما را با دیگران مقایسه نمی کند و شما برای او بهترین هستید.

یک مرد عاشق واقعی چه ویژگی هایی دارد؟

نیازی نیست لوازم گران قیمت ، لباس ، جواهرات و ماشین بخرید تا عشق و علاقه وی به او نزدیک شود و مورد تأیید و تحسین وی قرار گیرد.

 

_ هنگامی که در محل کار خود هستید ، او برای شما گل می فرستد تا عشق و علاقه خود را به شما نشان دهد و به رقبای احتمالی عشق نشان دهد که رابطه عاطفی عمیقی بین شما و او وجود دارد و شما قصد ازدواج و تشکیل خانواده را دارید.

 

– برای موفقیت در کار به شما انگیزه و اعتماد به نفس می دهد ، به مشکلات کار و کار خود گوش می دهد و سعی می کند با راهنمایی درست و دلسوزانه به شما کمک کند تا موفقیت بالاتری کسب کنید.

در مورد او شك و شك نداشته باشید ، زیرا او مرتباً به شما اطمینان می دهد كه شما تنها شخصی هستید كه او را دوست دارد و برای ادامه زندگی خود انتخاب كرده است.

– وقتی با او هستید ، او به شما نگاه می کند و شما در مرکز توجه و اهمیت او هستید و افراد یا حوادث اطراف او حواس او را از شما دور نمی کنند.

 

– از ابزارهای عشق و علاقه در جامعه نترسید و این مسئله را علنی و عمومی کنید ، افرادی که وجود عشق و علاقه را برای شخص دیگری پنهان می کنند یا آن را کاملاً انتخاب نکرده اند و هنوز دیگران فکر می کنند یا نیت بد دارند و باید بسیار دقیق باشد

 

“وقتی با او صحبت می کنید و از او س askالی می پرسید ، او به س yourال شما پاسخ می دهد ، س newال جدیدی از شما نمی پرسد و بنابراین از پاسخ دادن به شما جلوگیری می کند.”

ویژگی‌های یک شوهر خوب

نازنین بازدید : 8 سه شنبه 19 اسفند 1399 نظرات (0)

بیشتر زنان تلاش می کنند ایده آل ترین مرد زندگی خود را پیدا کنند. مردی که شبیه شاهزاده افسانه ها است. و سالها بعد ، آنها هنوز مطمئن نیستند که مرد مورد نظرشان را دارند یا نه ، یعنی در واقع فکر می کنند به آنچه می خواستند نرسیده اند. بهتر است برای جلوگیری از سردرگمی ، خصوصیات واقعی یک شوهر خوب را بدانید. اگر شوهر شما بیش از مشخصات زیر داشته باشد ، شما بیش از ۹۹٪ زنان دیگر خوشبخت هستید!

 

او به شما احترام می گذارد

این ویژگی کاملاً واضح است ، اما اکثر زنان فراموش می کنند که احترام بخشی از ویژگی خوب همسرشان است. اگر به شوهر ، تصمیمات و زندگی او احترام می گذارید ، او باید به یکدیگر احترام بگذارد. او هرگز به شما توهین نمی کند ، شما را مسخره نمی کند و در ملا public عام حرکت نمی کند تا شما را شرمنده کند. شوهر شما به روش زندگی شما احترام می گذارد و هرگز دست خود را علیه شما بلند نمی کند.

 

او از تلاش های شما قدردانی می کند

بسیاری از مردان انتظار دارند که همسرانشان پس از یک روز کار متوجه شوند که روز سختی را پشت سر گذاشته اند و یا اکنون باید تنها بمانند یا همسرانشان از آنها مراقبت کنند. اما زنان نیز کار می کنند و حتی اگر خانه دار باشند ، باز هم کارهای زیادی در خانه دارند که به آنها پرداخت نمی شود. مرد ایده آل ارزش تلاش های همسرش را درک می کند و می داند که او همچنین تمام روز از خانه و فرزندان مراقبت می کند و صادقانه به شوهرش کمک می کند.

 

این مانع کار شما نمی شود

آنها هر دو مسئول مراقبت از فرزندان و مراقبت از خانواده هستند. بسیاری از مردان دوست دارند همسرانشان در خانه بمانند و کارهای خانه را انجام دهند ، اما اگر زنی دوست دارد از نظر اجتماعی فعال و مشغول باشد ، چرا یک شوهر خوب باید جلوی او را بگیرد؟ یک شوهر خوب حتی به همسر شاغل خود کمک می کند تا بار مسئولیت های خانواده را کاهش دهد.

 

عالیه

لیست صفاتی که یک فرد خوب نباید داشته باشد بی پایان است: او نباید مغرور باشد ، نباید خودخواه باشد ، نباید بدبین باشد ، دهانش بد نباشد ، لجباز و لجباز نباشد ، او تو نباید مغرور باشد ، او نباید بخیل باشد و … بنابراین اکنون دقیقاً برعکس این صفات را می گوییم: طبیعت و شخصیت یک شوهر خوب باید خوب باشد!

 

این از شما پشتیبانی می کند ، اما شما را محدود نمی کند

احساس تسلط و تملک توسط شوهر کسی ویژگی خوبی نیست. حامی بودن یک زن به قدری واضح و مشهور است که نیازی به توضیح ندارد و مرز بسیار مشخصی با محدودیت ها و تسلط دارد.

ویژگی‌های یک شوهر خوب

کودک مادربزرگ نیست

بله ، البته او با خانواده رابطه سالم و محترمانه ای دارد اما مستقل است و از مادر اجازه هیچ کاری را نمی خواهد. چگونه مردی که پس از مرد شدن و نه قوی و مستقل به دیگران اعتماد می کند ، می تواند همسر خوبی برای شما باشد؟

او با شما صادق است اما نه به گونه ای که شما را آزار دهد
صداقت و صراحت بهترین ویژگی است ، اما هیچ کس صداقت بی رحمانه را دوست ندارد. اگر چند پوند وزن اضافه کرده اید ، شوهر شما می تواند این را به دو روش بلند کند:

 

“عزیزم ، شما کمی اضافه وزن دارید ، چطور ما با هم ورزش می کنیم ، من همچنین به ورزش و کاهش وزن تشویق می شوم!”

“عزیزم ، تو الان یک زن چاق هستی ، برای کاهش وزن ورزش کن ، اصلا خوب نیستی!”

خوب ، شما چه کسی را ترجیح می دهید؟!

 

تعداد صفحات : 12

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 116
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 37
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 53
 • بازدید ماه : 111
 • بازدید سال : 314
 • بازدید کلی : 5,430